Miniklerimiz Zorlu Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu “Ponpon Kukla” ve “Sihirli Balonlar” tasarlayacaklar

0
Miniklerimiz Zorlu Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu “Ponpon Kukla” ve “Sihirli Balonlar” tasarlayacaklar.Zorlu Alışveriş Merkezi,Ponpon Kukla Atölyesi,Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı,Sihirli Balonlar,Ponpon Kukla Atölyesi,ücretsiz etkinlik,çocuk etkinlikleri,anne çocuk etkinlikleri.

Zorlu Alışveriş Merkezi’nin çocuk etkinlik alanında her hafta sonu birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların kendilerine özgü tasarımlar yapıp yaratıcılıklarının gelişmesini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Ponpon Kukla” ve “Sihirli Balonlar”.

20 Mayıs Cumartesi günü “Ponpon Kukla Atölyesi”nde özel bir teknikle hazırlanan rengarenk ponpon kuklalar, Zorlu Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçilerinin ellerinde şekillenecek. Minik ziyaretçiler, 21 Mayıs Pazar günü ise “Sihirli Balonlar” tasarlayacak, üfleme çubuğu ile oluşturdukları farklı şekilde parçaları birleştirip modeller, hayvanlar ve diğer eğlenceli figürler yapacaklar.

Ücretsiz olan çocuk etkinlikleri, 12:00-14:00 saatleri arasında Zorlu Alışveriş Merkezi Metro Katı Çocuk Etkinlik Alanı’nda gerçekleşecektir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz