Çocuklar yarıyıl tatilinde Axis İstanbul’dan kutuplara uçuyor!

0
Çocuklar yarıyıl tatilinde Axis İstanbul'dan kutuplara uçuyor! yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2018 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2018 sömestr 2018 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2018 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak

Axis İstanbul’dan kutuplara yolculuk!

Axis İstanbul AVM, yarıyıl tatiline giren çocuklar için çok özel bir etkinlik hazırladı. Axis İstanbul AVM’nin çocuklara karne hediyesi, kutuplara yolculuk olacak.

Axis İstanbul Alışveriş Merkezi’nde, okulların tatile girmesi ile birlikte kutup rüzgarları esmeye başlayacak. Dönemin son zilinin çalmasının ardından çocuklar, 20 Ocak’ta Axis İstanbul AVM’de “Kristal Dünya” ile tanışacak.

Ara tatil boyunca 13.00 – 20.00 saatleri arasında, 45 dakikalık seanslar halinde yapılacak etkinliklerde minikler, sanal gerçeklik teknolojisi ile kutuplara yolculuk yapacak. Giyecekleri penguen kostümleri ile 4-12 yaş aralığından çocuklar, soğuk iklimlerin sevimli canlılarını da yakından tanıma fırsatı yakalayacak. Axis İstanbul’un minik ziyaretçileri, eğitmenler eşliğinde düzenlenecek origami ve boyama atölyelerinde ise hayal güçlerini yetenekleri ile birleştirecek, el becerilerini geliştirecekler.

Not: Katılımın kontenjanla sınırlı olduğu etkinlikler ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz