Monami Pastel Boya Resim Yarışması 2015

1

Monami Pastel Boya Resim Yarışması 2015

Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması için başvurular başladıGeleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması için başvurular başladı

Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması için başvurular başladı. Anaokul, ilkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabileceği resim yarışması için son başvuru tarihi 15 Aralık 2015.

Monami Pastel Boya Resim Yarışması’nın teması “çocuk ve çevre” olarak belirlendi. Bu kapsamda, çocuklar, tema ile ilgili pastel boya çalışmaları yaparak, resim yarışmasına katılabilecek.

Katılım Şartları

  1. Resim yarışmasına, anaokul, ilkokul ve ortaokul öğrencileri katılabilir.
  2. Yarışmaya katılabilmek için, resimlerin arkasına katılımcı bilgilerinin yazılması gereklidir. (İsim-soyisim, doğum tarihi, telefon numarası, mail adresi, okul ismi, okulun telefon numarası ve adresi)
  3. Yarışmaya katılacak eserler, bireysel olarak ya da okul tarafından toplu olarak gönderilebilir.
  4. Resim yarışmasına katılım için, en geç 15 Aralık 2015 tarihine kadar eserlerin Şarkgülü Kırtasiye adresine ulaştırılması gereklidir. (Atatürk Sanayi Bölgesi, Ömerli Mahallesi, Vicdan sokak, No:11/3 Arnavutköy/İstanbul)

Resim Yarışması Ödülleri

Resim yarışması kapsamında derece giren öğrencilere verilecek ödüller şöyle:

  • 4 iPad Mini
  • 100 Bisiklet
  • 100 pug Çanta
  • 6000 Madalya

Monami pastel boya çocuk resim yarışması hakkında detaylı bilgi almak için 0 (212) 771 00 05 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sitemizdeki en güncel Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmalarına ulaşmak için tıklayınız

1 Yorum

  1. Öncelikle ben Elif Gül Söylemez.Ben Ateşehir Anabilim okulundan katılıyorum.3.sınıftayım.Benim öğretmenimin adı Özge.Umarım yapacağım resmi beğenirsiniz çünkü bu resim için çok uğraştım.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz