Nesli Tükenmiş Hayvanlar İle Tanışmaya Ne Dersiniz?

0

Nesli Tükenmiş Hayvanlar İle Tanışmaya Ne Dersiniz? 

Carrefour İçerenköy AVM Herkesi Bu Maceraya Davet Ediyor. 

Nesli Tükenmiş Hayvanlar İle Tanışmaya Ne Dersiniz?   Carrefour İçerenköy AVM Herkesi Bu Maceraya Davet Ediyor.

Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, 11 Eylül – 27 Eylül tarihleri arasında “Nesli Tükenmiş Hayvanlar” sergisine tüm maceracı ziyaretçilerini davet ediyor.

11 Eylül – 27 Eylül tarihleri arasında Kılıç Dişli Kaplan- (Smilodon), Dev Kertenkele (Varanus), Mamut, Gergedan (Woolly Rhinoceros), Dev Güvercin (Dodo) ile birlikte tam 10 adet Nesli Tükenmiş Hayvanlar ile tanışmaya hazır mısınız?

Dev boyutları ile AVM içerisinde farklı yerlerde ziyaretçileri karşılayacak nesli tükenmiş hayvanlar yapay doğal ortamında sergilenecek. Heyecan verici sergide ziyaretçiler Buzul Çağının öncesine giderek Mamut, Smilodon, Varanus gibi nesli tükenmiş hayvanlar ile tanışacak.

Hareket edebilen dev hayvanları seyrederken yaşadıkları yapay doğal ortamları da gözlemleyebilecek olan ziyaretçiler öğrenirken eğlenecekler. Haftasonları eğlenceli ve eğitici atölye çalışmaları, resim boyama atölyesi ve oyun hamuru atölyeleri ile minik ziyaretçiler keyifli saatler yaşayarak, doyasıya eğlenecekler.

Çocukların yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çekecek “Nesli Tükenmiş Hayvanlar Sergisi” 11 Eylül-27 Eylül tarihleri arasında Carrefour İçerenköy AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz