Çocuklar Trump AVM’de buluşuyor, yeni eğitim & öğretim yılı öncesi doyasıya eğleniyor

0
Tiyatro oyunlarından atölyelere eğlenceli bir hafta sonu Trump AVM’de çocukları bekliyor

Çocuklar Trump AVM’de buluşuyor, yeni eğitim & öğretim yılı öncesi doyasıya eğleniyor

Tiyatro oyunlarından atölyelere eğlenceli bir hafta sonu Trump AVM’de çocukları bekliyor

Trump AVM’den çocuklara müjde! Yeni eğitim & öğretim yılının açılmasına günler kala çocuklar Trump AVM’de buluşuyor, birbirinden renkli etkinliklerle keyifli zaman geçiriyor.

19 -20 Eylül ve 26 – 27 Eylül tarihlerinde çocuklar sevilen masal kahramanlarını tiyatro sahnesinde izleyecek, katılacakları atölyelerde yeteneklerini sergileyecek.

Etkinliklerin tümü ücretsiz…
Yaz tatilinin ardından okulların açılmasına çok kısa bir zaman kaldı. Yeni eğitim öğretim döneminin heyecanını yaşayan çocukları, okul öncesi Trump AVM’de birbirinden eğlenceli etkinlikler bekliyor. Çocuklar, en sevilen masal kahramanlarını sahnede izleyecek, tiyatro oyunlarının ardından gerçekleşecek atölyelerde ise hayal güçleriyle rengarenk tasarımlar yapacak, yeteneklerini sergileyecek.

Tatilin son günlerinde masal kahramanlarıyla dolu bir hafta sonu…

Çocuklar, 19 Eylül Cumartesi Kırmızı Başlıklı Kız, 20 Eylül Pazar ise Küçük Pandalar tiyatro oyunlarını Trump AVM Çocuk Katı sahnesinde izleyecekler. Ardından ‘Kalem Kutusu Atölyesi’nde okul öncesi hazırlık yapıp kendi kalem kutularını tasarlayacak.

Bir sonraki hafta sonu ise sahnede Külkedisi ve Kurbağa Prens olacak. 26 Eylül Cumartesi günü Külkedisi, 27 Eylül Pazar ise Kurbağa Prens tiyatro oyunları çocuklarla buluşacak. Her iki oyunun da başlama saati 13.00… Oyun sonrası düzenlenecek atölye ise ‘Mutlu Bayramlar Çerçeve Atölyesi’ olacak. www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

Trump AVM Çocuk Katı Tiyatro Programı;
19 Eylül Cumartesi saat: 13:00 Kırmızı Başlıklı Kız
20 Eylül Pazar saat: 13:00 Küçük Pandalar
26 Eylül Cumartesi saat: 13:00 Külkedisi
27 Eylül Pazar saat: 13:00 Kurbağa Prens

Trump AVM Çocuk Katı Atölye Programı;
19 – 20 Eylül saat: 14:00 Kalem Kutusu Atölyesi
26 – 27 Eylül saat: 14:00 Mutlu Bayramlar Çerçeve Atölyesi

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz