Pınar Çocuk Tiyatrosu’ndan ”Yaşasın Büyüyorum” oyunu Profilo Alışveriş Merkezi’nde

0
Ücretsiz Çocuk Tiyatro Oyunu:
Ücretsiz Çocuk Tiyatro Oyunu: "Yaşasın Büyüyorum” Profilo Alışveriş Merkezinde

Pınar Çocuk Tiyatrosu, yeni sezonu geçen yıl da sahnelediği ”Yaşasın Büyüyorum” adlı oyunla açıyor.

Ücretsiz Çocuk Tiyatro Oyunu: "Yaşasın Büyüyorum” Profilo Alışveriş Merkezinde
Ücretsiz Çocuk Tiyatro Oyunu: "Yaşasın Büyüyorum” Profilo Alışveriş Merkezinde

Minik tiyatroseverler, 13 Ekim 2012 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında her Cumartesi – Pazar saat 11.30′da  Profilo Alışveriş Merkezi’nde “Yaşasın Büyüyorum” adlı oyunu ücretsiz olarak seyredebilirler.

Oyunun Konusu:

“Yaşasın Büyüyorum”, bir çocuğun doğumdan ergenliğe uzanan çok özel ve keyifli sürecini sahneye taşıyor. Oyunun başkahramanı Can, sahnede doğumdan ergenliğine dek büyüme macerasını izleyicilerle paylaşıyor. Ona bu yolculukta, oyun boyunca sahnede anlatıcı görevini de üstlenen, iyi şans ve hayatın olumlu yanlarını temsil eden Pofi ile kötü şansı ve olumsuzlukları yansıtan Gofi eşlik ediyor. Bir çocuğun doğumu ve hayatla tanışması, anaokulu macerası, okulu, öğretmenleri, arkadaşları, büyüme halleri ve gelecek hayalleri Can’da hayat buluyor. Hayallerinin peşinden giden Can’ın bu eğlenceli ve serüvenlerle dolu yolculuğunu izleyen çocuklar, Can’ın dünyası ve kendi hayatlarının birçok ortak noktası olduğunu görecek.

Özden İnal’ın yazdığı, Veysel Sami Berikan’ın yönettiği, genel sanat yönetmenliğini Şakir Demirpehlivan’ın yaptığı oyuna tüm çocuklar davetli!

Ayrıntılı bilgi almak için 0 212 216 43 69 no.lu telefonu arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz