Prima Tüm Anne ve Bebekleri 30 Kasım’daki Büyük Şenliğe Davet Ediyor

0

Prima Tüm Anne ve Bebekleri 30 Kasım’daki Büyük Şenliğe Davet Ediyor

Prima Tüm Anne ve Bebekleri 30 Kasım’daki Büyük Şenliğe Davet Ediyor    Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli yeni manifestosunu 30 Kasım Pazar günü İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştireceği şenlikle kutlayacak.

Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli yeni manifestosunu 30 Kasım Pazar günü İstanbul Zorlu Center’da gerçekleştireceği şenlikle kutlayacak. 

Tüm anne ve bebeklerinin davetli olduğu etkinliğe şarkılarıyla renk ve keyif katacak Şevval Sam, Prima ile gerçekleştireceği yeni projesini ilk kez burada açıklayacak.

Bebek Bezi markası Prima, “Sevgi, Uyku ve Oyun” isimli yeni manifestosunu 30 Kasım Pazar günü İstanbul, Zorlu Center PSM’deki özel fuaye alanında gerçekleştireceği bir şenlikle kutlayacak. Saat 11.00’de başlayacak Prima Sevgi, Uyku, Oyun Şenliği’nde anneler bebekleriyle Prima’nın sevgi, uyku ve oyun anları için özelleştirilmiş aktivite alanlarını ziyaret edebilecek. Ayrıca etkinlik boyunca #primasevgiuykuoyun etiketiyle sosyal medya hesaplarından fotoğraf paylaşan anneler, Prima’dan sürpriz hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Şevval Sam’ın şarkılarıyla renklenecek etkinlikte, sanatçı ile Prima’nın gerçekleştirecekleri projenin duyurusu da yapılacak.

Prima Uzman Kurulu Annelerle Buluşacak

Şenlikte annelerin bebekleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilecekleri özel aktivite alanları yer alacak. Ziyaretçiler alanında uzman 5 doktor ve 1 psikologdan oluşan Prima Uzman Kurulu üyeleriyle de sevgi, uyku ve oyun üzerine sohbet etme şansı yakalayacak.

“Sevgi” alanında anneler bebekleriyle birlikte yoga yapılabilecek, özel tasarlanan üç boyutlu teknoloji sayesinde ziyaretçiler bebeklerinin gözünden dünyaya bakabilecek. “Uyku” alanında ziyaretçiler bebekler için kesintisiz uykunun önemine ilişkin ipuçlarını dinleyebilecek ve bebeklerinin uyku anlarını fotoğraflayabilecek. Ayrıca bu alanda dileyenler Prima’nın özel ninni arşivinden bebeği için beğendiği ninnileri seçebilecek. Hayatı dokunarak keşfetmeye meraklı bebekler için özel “keşif halısı”, “el ile boyama duvarları”ndan oluşan “oyun” bölümünde ise uzman kişiler tarafından bebeklerin gelişimleri için büyük önem taşıyan oyunlar hakkında ipuçları verilecek.

Etkinliğe katılım için servis araçları 30 Kasım Pazar günü Beşiktaş, Mecidiyeköy ve Kadıköy’den hareket edecek. Detaylı bilgi için www.facebook.com/PrimaDunyasi/ adresinde yer alan Sevgi, Uyku & Oyun sekmesi ve www.prima.com.tr adresleri ziyaret edilebilir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz