Ramazan’da Akasya Park’ta müziğe doyacaksınız

0

Ramazan’da Akasya Park’ta müziğe doyacaksınız

Ramazan’da Akasya Park’ta müziğe doyacaksınız

Anadolu yakasının cazibe merkezi Akasya Acıbadem, geçen yıl olduğu gibi bu Ramazan ayında da iftar sonrası konserleriyle İstanbul’un nabzını tutmaya devam ediyor. Erkan Oğur’dan İnce Saz grubuna kadar çok önemli müzisyenler Akasya Park’ta sahne alırken, sıcak yaz geceleri Akasya Park’ta, yemyeşil ağaçlar altında serin ve eğlenceli hale geliyor.

Konuk ettiği birbirinden farklı müzik gruplarıyla Anadolu yakasına yeni bir soluk getiren Akasya Acıbadem, bu özel ayı 28 Haziran Pazar gecesi İnce Saz grubu “Ramazan Özel Performansı” ile karşılayacak.

4 Temmuz Cumartesi gecesi ise ünlü kanun sanatçısı Göksel Baktagir ve grubu tam kadro Akasya Park’ta misafirlerle buluşacak.  Hafızalardan silinmeyen pek çok müziğe imza atan ekip, “Ramazan Özel Konseri” verecek.

Bir hafta sonra, 11 Temmuz Cumartesi ise Türk halk müziğinin iki usta sanatçısı Erkan Oğur ve İ.Hakkı Demircioğlu ile Ramazan etkinlikleri devam edecek. Anadolu türkülerinden oluşan repertuvarlarını özgün tarzlarıyla yorumlayacak olan ekip, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Akasya sahnesinde  unutulmaz bir müzik ziyafetine imza atacaklar.

Akasya’daki tüm etkinlikler gibi Ramazan ayı boyunca sürecek bu özel konserler de ücretsiz olarak sahnelenecek.

-28 Haziran Pazar: İncesaz / Saat: 21.30

-4 Temmuz Cumartesi: Göksel Baktagir / Saat: 21.30

-11 Temmuz Cumartesi: Erkan Oğur & İ. Hakkı Demircioğlu / Saat: 21.30

*Tüm konserler Acıbadem Park’ta gerçekleşecektir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz