SHREK MÜZİKALİ Ocak ayında Zorlu PSM’de…

0

Zorlu PSM, Broadway’de kapalı gişe oynayan SHREK MÜZİKALİ’ni sunar

SHREK MÜZİKALİ Ocak ayında Zorlu PSM’de…

 SHREK MÜZİKALİ Ocak ayında Zorlu PSM’de...

Hikayesi ve sözleri David Lindsay-Abaire tarafından kaleme alınan; müziği Jeanine Tesori’e ait SHREK MÜZİKALİ, DreamWorks Theatricals, Broadway Entertainment Group FZ LLC ve NETworks Presentations, LLC’nin orijinal prodüksiyonu ile 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek.

Uluslararası turne kapsamında ilk kez Türkiye’ye gelecek müzikal, yaklaşık 3 hafta boyunca, 7’den 70’e izleyenleriyle buluşacak. Orijinal dilinde ve Türkçe üstyazı ile sahnelenecek SHREK MÜZİKALİ* biletleri www.zorlucenterpsm.com, Zorlu PSM gişeleri ve yetkili satış kanallarından temin edilebiliyor.

Broadway’in Yeşil Dev’i İstanbul’da!

Oscar ödüllü DreamWorks animasyon filmini temel alancanlı bir adaptasyon olan SHREK MÜZİKALİ’nde, altüst olmuş uzak bir diyarda, yakışıklı bir prensten ziyade çirkin bir dev, yaşam enerjisiyle dolu bir prensesi kurtarmaya çalışıyor. Bu maceraya bir de susmak bilmeyen bir eşek, asabi bir kötü adam, huysuz bir kurabiye ve bir düzineden fazla absürt masal kahramanı ekleniyor; böylelikle ‘gerçek bir kahraman’a ihtiyaç duyulan bir karmaşa ortaya çıkıyor!Neyse ki ellerinde böyle bir kahraman var. Adı da SHREK.

Avantajlı satış dönemi… 

Etkileyici bir aile şovu olan SHREK MÜZİKALİ için avantajlı bilet satışları başladı. Ayrıca, müzikali ailece izlemeye gelecek seyircileri için Zorlu PSM, 4 al 3 öde kampanyası da uyguluyor.

 Gösteri biletleri ve kampanyalar hakkında bilgi almak için buraya tıklayın!

*Gösteri, 6 yaş ve üzeri izleyiciler için uygundur.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz