Şirinler ilk defa Akbatı’da çocuklarla coşuyor

0

Şirinler ilk defa Akbatı’da çocuklarla coşuyor

 

Akbatı  Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 25 – 26 – 27 Ocak tarihlerinde İstanbul’da çocukları ilk kez Şirinler ile buluşturacak.  

anne-sinin-melegi-com-Sirinler-Smurf-akbati-avm-sirinler-cosuyor-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi-806

Sömestrde Akbatı’da, Şirinler Müzikali ile eğlenceli dakikalar geçirecek olan çocukları Şirinler ile çeşitli etkinlikler ve sürpriz hediyeler bekliyor.

 

Sömestr boyunca çocuklara renkli bir program sunacak olan Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde sevilen çizgi film kahramanı Şirinler Müzikali  3 gün boyunca 14:00, 15:30 ve 17:00 saatlerinde gerçekleştirilecek. Şirinler Müzikali’nin ardından çocuklar Şirinler kahramanlarıyla hatıra fotoğrafı da çektirebilecek. Sürpriz hediyelerin verileceği etkinliklerde çocuklar boyama atölyesi ve dijital oyun atölyeleriyle de tatilin tadını doyasıya çıkaracak.

 

Ayrıca sömestr tatili boyunca Akbatı’yı ziyaret eden çocuklar her gün 14:00- 16:00 arasında “Penguenlerimizi Giydiriyoruz”, “Uzay Bilimini Keşfediyoruz”, “Keçeden kış temalı çanta yapıyoruz” gibi hem bilgilendirici hem de el becerilerini geliştirici keyifli atölye çalışmalarına da katılabilecek.

 

Şirinler hakkında:

Belçikalı karikatürist Pierre Culliford’un yarattığı çizgi roman ve animasyon dizisi olan Şirinler 1981’de ilk kez televizyonda gösterildiğinden bu yana dünyanın her tarafında büyük ilgi gördü.   Millenium Entertainment International tarafından Türkiye’ye getirilen Şirinler Müzikali İstanbul’da minik izleyicileri ile buluşmaktadır. Yıllarca Türkiye‘de de yayınlanan çizgi dizi, Şirin Baba, Sakar, Şirine, Bilgin, Kibirli ve Gargamel’in ormandaki Şirinler Köyü’nde yaşadıkları maceraları anlatmaktadır.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz