Sulukule Sanat Akademisi Kayıtlar ve Başvurular Devam Ediyor….

2
Geleceğin müzisyenleri Fatih Belediyesi Sulukule Sanat Akademisi’nde yetişiyor.Sulukule Sanat Akademisi Kayıtlar ve Başvurular Devam Ediyor....Annesinin Meleği, Bağlama, Bateri, Çello, çocuk etkinlikleri, çocuklar için ücretsiz aktiviteler, Diksiyon, drama, Fotoğrafçılık, gitar, heykel, HOBİ GRUPLARI Yetişkin ve Çocuk grubu, istanbul çocuk etkinlikleri, Kanun, keman, Klarnet, Klasik Kemençe, Ney, Piyano, Resim, Ritim-Perküsyon, Şan, sanat akademisi, sanat eğitimi, seramik, Ses Terapistliği, Sulukule Sanat Akademisi, Tasavvuf Şan, tiyatro, Tüm atölye çalışmaları ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor., Türk Halk Müziği Koro, Türk Sanat Müziği Koro, ücretsiz atölye çocuk, Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri, ücretsiz eğitim, Ücretsiz Eğitim & Etkinlik, Ücretsiz Etkinlik, ücretsiz giriş, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor., ücretsiz sanat eğitimi, Ud, Viyola, Yazarlık Çalışmaları

Sulukule Sanat Akademisi Kayıtlar ve Başvurular Devam Ediyor….

Geleceğin müzisyenleri Fatih Belediyesi Sulukule Sanat Akademisi’nde yetişiyor.Sulukule Sanat Akademisi Kayıtlar ve Başvurular Devam Ediyor....

Fatih Belediyesi Sulukule Sanat Akademisi 2015-2016 eğitim öğretim yılı Hobi ve Akademi Bölümleri kayıtlarımız devam ediyor.

Kayıtlar online olarak web sitemizden yapılacaktır. Hobi bölümünde  Yetişkin ve 7-14 yaş branşları yer almaktadır. Kayıt yaptıran adaylar bir hafta içerisinde Sulukule Sanat Akademisi merkez binasında, kayıt sayfasında belirtilen belgeler ile birlikte  kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Adaylar Sadece bir branşa kayıt yaptırabilirler. Adayların Fatih’te ikamet zorunluluğu yoktur.

1. Akademik Sınıflar

Akademik sınıflarımız, tamamen akademik kadrodan oluşan jürinin seçtiği öğrencilerden oluşur. Yarı zamanlı konservatuar düzeyinde eğitim verilir. İki yıl, üçer aylık kurlar halinde devam eden akademik sınıf öğrencileri, her kurun sonunda değerlendirme sınavına alınır.

*Akademik sınıflarda eğitim alabilmek için akademik kurul önünde yapılacak sınavda başarılı olmak gereklidir.
*Sınav tarihi SMS ile bildirilecektir.
*Akademik program için Fatih’te ikamet zorunluluğu yoktur.
*Akademik Gruplarımız 7-14 Yaş grubunu kapsamaktadır.
*Veli muvafakatnamesi imzalanarak kesin kayıt sırasında elden alınacaktır.
*Akademik grup eğitimlerimiz ücretsiz olup, eğitim sonunda başarılı öğrencilere katılım belgesi verilecektir.
*Akademik grupta öğrencilerin yeterliliklerine göre Fatih Belediyesi tarafından oluşturulacak orkestrada görev verilecektir.

Kayıt formu için tıklayınız.

NOT: Başvuru Tarihi: 01 Eylül -16 Ekim 2015 Sınav Tarihi: 17Ekim 2015, Cumartesi, 10:00

 

2. Hobi Eğitim Bölümü Yetişkin Branşları

Hobi gruplarının temel hedefi, müziği sevdirmek, müzik dinleyicisi yetiştirmek ve bir müzik enstrümanını yeterli derece çalabilmelerini sağlamaktır. Yetişkin branşına kayıt olabilmeniz için 15 ve üzeri yaşta olmanız gerekmektedir.

Ön kayıt formu için tıklayınız.

NOT: Son  Kayıt Tarihi: 01 Eylül -16 Ekim 2015

3. Hobi Eğitim Bölümü 7-14 Yaş Branşları

Sulukule Sanat Akademisi’nde çocuklarımız, bir müzik aletini yeterli derecede çalma becerisine sahip olmak üzere eğitim alırlar. Bu bölüme sadece, belirtilen yaş grubundakiler kayıt yaptırabilir.

Ön kayıt formu için tıklayınız.

NOT: Son Kayıt Tarihi: 01 Eylül – 16 Ekim 2015

AdresKaragümrük Mahallesi Kaleboyu Caddesi No:27 Fatih
Tel0212 533 07 86

 

Geçmiş yıllarda tamamlanan Sulukule Sanat Akademisi başvuru haberini okuyorsunuz. Sulukule Sanat Akademisi yeni dönem kayıtları ile ilgili bilgi almak için tıklayınız.

2 YORUMLAR

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz