Tepe Nautilus 7. Mini Kitap Şenliği

0

Tepe Nautilus 7. Mini Kitap Şenliği

Meleklerimize özel atölyeler, gösteriler; hem kitaplar, hem de cup cakeler! 

anne-sinin-melegi-com-nautilus-kitap-senligi-cupcake-sirk-ucretsiz-cocuk-aktiviteleri-cocuk-etkinlikleri-rehberi

Cupcake kısmını yazarken, sesli okuyunca Minişim Mira’mdan bir çığlık yükseldi, nerede olduğunu ısrarla sorarken haberi toparlamaya çalışıyorum… 🙂

Tepe Nautilus’ta düzenlenecek 7. Mini Kitap Şenliği 24 Ocak – 9 Şubat tarihleri arasında 1. Kat Fuar Alanı’nda gerçekleşecek. Çocukların dünyasına yönelik birbirinden özel kitapların yer alacağı fuarda, 23 yayınevinin kitapları Tepe Nautilus’ta tüm gün sergilenecek.

Çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla sömestr tatilinde özel atölye çalışmalarına da ev sahipliği yapacak Tepe Nautilus, haftaiçi ve haftasonu çocuklara farklı atölyelerle keyifli zaman geçirmelerini sağlayacak.Çocukların yaratıcılıklarıyla kendilerini ifade edebilecekleri “Sanat Atölyeleri” sömestr tatili boyunca pazartesi, salı, perşembe ve cuma günleri küçük misafirlerini ağırlayacak.

Ebeveynlerinde katılabileceği en leziz atölye ise “Cup Cake Süsleme Atölyesi” olacak.

Ünlü şef Rafet İnce ile el becerilerini eğlenceli anlarla zenginleştirecek çocuklar, 29 Ocak Çarşamba ve 5 Şubat Çarşamba günleri saat 13.00 – 15.00 saatleri arasında Cup Cake Süsleme Atölyesi’nekatılabilecek. Etkinlik sonrasında hazırlanan Şef görseli ile fotoğraf çektirme şansına sahip olan katılımcılar, cup cake şefi brövesi ile ödüllendirilecek.

Tepe Nautilus’ta 25-26 Ocak,1-2 Şubat ve 8-9 Şubat tarihlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında ise Sirk Atölyesi gerçekleşecek. Çocuklar hayranlık duydukları, top-tabak çevirme, tahtabacak, diaboga, kontak jongörlük tekniklerini öğrenme imkânı yakalayacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz