Tepe Nautilus’ta Tuluyhan Uğurlu ile geleneksel Cumhuriyet Bayramı coşkusu

0
Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, dünyaca ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu’nun çok özel piyano resitali ile kutlayacak.

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı, dünyaca ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu’nun çok özel piyano resitali ile kutlayacak. Tepe Nautilus’ta bir geleneğe dönüşen ve bu yıl 29 Ekim Pazar günü saat 15.00’te başlayacak “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” piyano resitali ile Tepe Nautilus ziyaretçilerini anlamlı bir müzik ziyafeti bekliyor.

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geleneğini sürdürüyor. Ünlü besteci ve piyanist Tuluyhan Uğurlu, “Mustafa Kemal Atatürk ve Güneşin Askerleri” piyano resitali ile bu yıl da Cumhuriyet Bayramı’nda Tepe Nautilus ziyaretçilerine unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Atatürk’ün hayatı ve Kurtuluş Savaşı’nın anlatıldığı resitalde Atatürk “güneş” olarak simgelenirken, kadın erkek bir arada Kurtuluş Savaşı’nı kazanan Türk ordusu ise “Güneşin Askerleri” olarak anlatılıyor.
Tepe Nautilus, herkesi 29 Ekim Pazar günü saat 15.00’te Tuluyhan Uğurlu piyano resitaline bekliyor.

Etkinlik Tarihi: 29 Ekim Pazar

Etkinlik Saati: 15.00

Etkinlik Yeri: Tepe Nautilus AVM 1. Kat

Tepe Nautilus’un etkinlikleriyle ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com adresinden ulaşabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz