Türkiye Jokey Kulübü Çocuklar İçin Ücretsiz Binicilik Kursu Başlatıyor

0
Çocukların hem at binmeyi öğrenmesi, hem de doğayla iç içe bir ortamda eğitici aktiviteler yoluyla keyifli vakit geçirmesini hedefleyen proje, 4-5 Kasım tarihlerinden itibaren cumartesi ve pazar günleri İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek. İstanbul Veliefendi Hipodromu,binicilik kursu,at binme,8-10 yaş grubu,ata yaklaşma, malzeme kullanımı, biniş, oturuş, iniş, dönüş, sürüş, duruş ücretsiz temel binicilik ders Türkiye Jokey Kulübü,

Türkiye Jokey Kulübü (TJK), İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda çocuklara yönelik temel binicilik eğitimi vermeye hazırlanıyor.

Türkiye Jokey Kulübü, çocukları küçük yaşta atlarla buluşturarak onlara at sevgisi aşılamak ve gelişimlerini olumlu yönde etkilemek amacıyla, ücretsiz temel binicilik dersleri verecek. Profesyonel bir ekip tarafından Pony atlarla gerçekleştirilecek derslerde, ata yaklaşma, malzeme kullanımı, biniş, oturuş, iniş, dönüş, sürüş, duruş ve baldır kullanımı gibi temel eğitimler alacak çocuklar daha sonra, hafif, orta ve tempolu at binme tekniklerini öğrenecek.

Çocukların hem at binmeyi öğrenmesi, hem de doğayla iç içe bir ortamda eğitici aktiviteler yoluyla keyifli vakit geçirmesini hedefleyen proje, 4-5 Kasım tarihlerinden itibaren cumartesi ve pazar günleri İstanbul Veliefendi Hipodromu’nda gerçekleştirilecek. 8-10 yaş grubundaki çocuklara yönelik 30 dakikalık seanslar halinde düzenlenecek binicilik kursundan randevuyla her çocuk haftada bir kez yararlanabilecek.

Ayrıntılı bilgi ve randevu için;

İstanbul Veliefendi Hipodromu: 0 (212) 414 67 59 veya [email protected]

www.tjk.org

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz