Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması başvuruları başladı

0

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması‘na başvurular başladı. 10 yaş altı, 10-12 yaş arası  ve 13-15 yaş arası olmak üzere üç kategoride düzenlenecek yarışmada hayallerindeki arabayı resmederek 15 Şubat 2013 tarihine kadar başvuruda bulunan 15 yaş ve altındaki çocuklar, öncelikle Türkiye Ulusal Yarışması’nda dereceye girmek için yarışacak. Türkiye’de dereceye girenler de Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı elde edecekler.

Türkiye’deki değerlendirmelerde 3 ayrı kategoride (10 yaş altı, 10-12 yaş arası, 13-15 yaş arası) ilk 3 dereceye giren resimlerin sahipleri Nintendo Wii, PSP (PlayStation El Oyun Konsolu), iPod Shuffle, Apple iPad, iPod Touch, iPod Nano, Apple iPhone 4S ve Samsung Galaxy Note gibi değerli ödüllerin yanında Japonya’da gerçekleşecek Uluslararası Yarışma’ya katılma şansı da kazanacak.

Toyota’nın dünyada 2004 yılından beri kurumsal sosyal sorumluluk yaklaşımı ile gerçekleştirdiği yarışma, çocuklara “Senin Hayalin – Geleceğin Arabası” teması ile hayallerindeki arabayı resme dökmeleri için fırsat sunarken, hem otomobillere ilgi duymalarını hem de hayal kurmanın keyfini ve önemini kavramalarını amaçlıyor. Geçen yıl ilk kez Türkiye’den çocukların da yer aldığı yarışmaya 11 bin 240 çocuk resimleriyle katılmış, 10-12 yaş kategorisinde Türkiye ikincisi olan Dilara Gün “En iyi finalist” ödülünü almaya ve Japonya Ödül Töreni Seyahati’ne katılmaya hak kazanmıştı.

Toyota Hayalimdeki Araba Resim Yarışması’na katılmak isteyen çocuklar, hayallerini bir kenarı 270 – 300 mm, diğer kenarı 420 – 450 mm arasındaki ebatlara sahip istenilen türde kağıda istenilen resim malzemesi kullanılarak resmedebilirler.

Haydi çocuklar, hayalinizdeki arabayı çizin…Bırakın hayal gücünüz istediği gibi dolaşsın!

 

Adres: TOYOTA Pazarlama ve Satış A.Ş.

Cumhuriyet Mah. E5 Yanyol No:11

Yakacık 34876 Kartal – İstanbul

Telefon:  0 212 354 0 354

E-mail: [email protected]

 

 

Sitemizdeki en güncel Ulusal ve Uluslararası Çocuk Yarışmalarına ulaşmak için tıklayınız

 

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz