Trump’ta hafta sonu tiyatro keyfi

0

Trump’ta hafta sonu tiyatro keyfi

Trump’ta hafta sonu tiyatro keyfi  Yeni yılın ilk hafta sonunda en neşeli tiyatro oyunları Trump Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor. Cumartesi günü Külkedisi, Pazar günü ise Kurbağa Prens çocuklarla buluşuyor.

Yeni yılın ilk hafta sonunda en neşeli tiyatro oyunları Trump Alışveriş Merkezi’nde çocukları bekliyor. Cumartesi günü Külkedisi, Pazar günü ise Kurbağa Prens çocuklarla buluşuyor. 

Trump AVM Çocuk Katı birbirinden eğlenceli etkinlikleri yine çocuklarla buluşturuyor. Yeni yılın ilk hafta sonunda çocuklar tiyatro oyunlarıyla eğlenceli dakikalar geçirirken kozalak atölyesiyle yeteneklerini gösterecekler.

Çocuklar, 3 Ocak Cumartesi günü saat 13.00’te “Külkedisi” oyunu ve 4 Ocak Pazar günü “Kurbağa Prens” oyunu ile en sevdikleri masal kahramanları ile buluşarak eğlenceli bir hafta sonu geçirebilecekler. Aynı zamanda 3- 4 Ocak tarihlerinde, Trump AVM çocuk katında saat 14.00 – 17.00 arasında gerçekleşecek “Kozalaktan Hayvanlar Alemi”  atölyesi ile de çocuklar kozalakları boyayıp, şekillendirecek.

Tüm etkinlikler herkesin ücretsiz katılımına açık olacak.

Siz de bu hafta sonu çocuklarınızı Trump AVM çocuk katına getirin, onlara yeni yılda keyifli bir hafta sonu hediye edin!

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz