18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması

23

18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması’na başvurular başladı. “Çocuk ve Çevre ”konulu yarışmaya son katılım tarihi 1 Aralık 2012.

18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması
18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması

İlki, 1995-1996 Eğitim-Öğretim Yılı’nda düzenlenen “ Çocuk ve Çevre ” konulu Monami Pastel Boya Resim Yarışması, her yıl okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencileri resim yapmaya teşvik etmek ve bu becerilerini geliştirmek amacıyla Şark Gülü Kırtasiye firması tarafından düzenlenmektedir.

Resimler her yıl, Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı öğretmenlerden oluşan jüri ile değerlendirilmektedir. Bu değerlendirme sonucunda başarılı görülen eserler için 20 adet iPad, 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya ve daha pek çok hediyeler verilmektedir. Ayrıca yarışmaya katılan tüm öğrenciler başarı belgesi ile ödüllendirilmektedir.

Yarışmanın Konusu : Çocuk ve Çevre

Yarışmanın Amacı: Okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki öğrencilere resim yapmayı sevdirebilmek ve bu beceriyi geliştirmelerinde onları desteklemek, resim sanatının toplumun kültür ve sosyal birikimine katkıda bulunduğunu bir kez daha vurgulamaktır.

 Genel Katılım Şartları:

*Okul öncesi ve ilköğretim seviyesinde öğrencilerin katılımına açık olan yarışma için resimler, tercihen pastel boya ile istenilen ebatta resim kağıdı ya da renkli kartonlara resmedilebilir. Eserin arka yüzüne;

Katılımcının;

Adı-Soyadı

Yaşı

Sınıfı

İrtibat Telefonu

Mail Adresi

Okul Adı

Okul Adresi

Öğretmenin;

Adı Soyadı

İrtibat Telefonu

Mail Adresi

yazılı olmalıdır.

*Eserler hasar görmeyecek şekilde paketlenip aşağıdaki adrese posta veya kargo yolu ile gönderilecek ya da elden teslim edilecektir. Gönderiden kaynaklanan hasar, kaybolma, gecikme gibi olumsuz doğabilecek sonuçlardan Şark Gülü Kırtasiye sorumluluk taşımamaktadır.

Adres:  Atatürk Sanayi Bölgesi

Hacı Bektaş Veli Caddesi

İltaş Binası Ömerli Köyü PK 34555

Hadımköy / İstanbul

Yarışma Takvimi:

Başlangıç Tarihi:  1 Ekim 2012

Son Katılım Tarihi: 1 Aralık 2012

Ödüller : Resim yarışmasına katılan tüm katılımcılara ismine özel Monami Başarı Belgesi, ilk 20’ye giren başarılı esere 20 iPad, diğer dereceler için ise 200 adet bisiklet, 300 Pug Design Pack çanta, 6000 adet madalya gönderilmektedir.

Eserlerin İade Şartları: Yarışmaya gönderilen resimler için katılımcılardan farklı bir talep gelmediği takdirde iade yapılamamaktadır. Resmin iadesi isteniyorsa, mutlaka resmin arka yüzünde not olarak belirtilmesi gerekmektedir.

Resim Yarışması Sonuçları: 18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması okullardan gelecek yoğunluğa göre Nisan- Mayıs  2013 arasında sonuçlanacak ve bütün hediyeler okullara gönderilecektir.

Ayrıntılı bilgi için 0 212 771 00 31 no.lu telefonu arayabilirsiniz ya da [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

2014 yılı yarışma sonuçları için tıklayınız

23 YORUMLAR

  • Merhaba Özge,

   Resim yarışması sonuçları, önümüzdeki hafta sitemizde ve Şark Gülü Kırtasiye web sitesinde yayınlanacaktır. Önümüzdeki hafta sitemizi ziyaret etmeni rica ederiz.

   Sevgiler

 1. Teşekkürler! Arkadaşlar acaba başarı belgesini alan var mı? Katılan herkese başarı belgesi verilcekmiş ya. Ama bana hala başarı belgesi bile gelmedi. 🙁

   • Kayra, Erkam ve Gül Merhaba,

    Yarışma şartnamesinde yer alan bilgiyi sizlerle tekrar paylaşmak isteriz.

    Resim Yarışması Sonuçları: 18.Geleneksel Monami Pastel Boya Resim Yarışması okullardan gelecek yoğunluğa göre Nisan- Mayıs 2013 arasında sonuçlanacak ve bütün hediyeler okullara gönderilecektir.

    Tarafımıza yarışma sonuçları geldiği anda web sitemizde ve sosyal medya sayfalarımızda (facebook, twitter, google +) yer alacaktır.

    Sevgiler,
    https://www.annesininmelegi.com

    • Teşekkürler! Arkadaşlar acaba başarı belgesini alan var mı? Katılan herkese başarı belgesi verilcekmiş ya. Ama bana hala başarı belgesi bile gelmedi. 🙁

  • Sevgili Kayra, yarışmaya katılarak çok güzel bir adım atmışsın, umarım başarılı bir sonuç elde edersin, yarışma sonuçları için sayfamızı takip edebilirsin, bu arada birçok saygın kuruluşun resim yarışmaları sayfamızda yayınlanmaktadır. Bugün Dalin’in ödüllü resim yarışmasına yayına girdi. Ayrıca ücretsiz atölye çalışmaları vb. etkinlikleri için sitemizde yayınlanan etkinlik haberlerine göz atmanı tavsiye ederim. Hergün bu haberler facebook sayfamızda da yayınlanmakta. Eğer sayfamızı beğenip takip edersen, tüm etkinlikler ve fırsatlardan faydalanabilirsin.

   Sevgiler
   Annesinin Meleği ekibi

 2. sadece başarı belgesi yada madalya bir işe yaramaz . herkese birer pahalı ödüller verin.mesela meleğin dediği gibi ipad olabilir.bence herkes pahalı ödüller istiyodur. öyle kuru kuru başarı belgesi kağıdını napalım diymi yani verirseniz çok seviniriz

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz