Turkuazoo’dan Öğretmenlere En Keyifli Hediye | 2014

0

Turkuazoo’dan Öğretmenlere  En Keyifli Hediye | 2014

Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise beşinci büyük akvaryumu Turkuazoo, dünyanın dört bir yanından gelen su altı canlılarını doğal ortamlarında bu kez öğretmenlerimiz ile buluşturuyor. 22 – 24 Kasım tarihleri arasında Öğretmenler Günü için düzenlenen kampanya ile tüm öğretmenlerimiz 16 yaşına kadar olan bir ziyaretçiyle birlikte ücretsiz giriş kampanyasından faydalanabiliyor.

Turkuazoo’dan Öğretmenlere  En Keyifli Hediye | 2014

 

Türkiye’nin ilk dev akvaryumu Turkuazoo, Öğretmenler Günü’nü kutluyor. Deniz hayatının güzelliklerini bir araya getiren Turkuazoo, 24 Kasım Öğretmenler Günü için düzenlediği kampanya ile öğretmenlerimizi sevindiriyor.

Eğitimin ve öğretimin en önemli fertleri öğretmenlerimiz, 22- 24 Kasım tarihleri arasında Öğretmenler Günü’ne özel olarak düzenlenen kampanya ile Turkuazoo’ya ücretsiz olarak girebiliyor. Tüm öğretmenlerimiz 16 yaşına kadar bir küçük ziyaretçi ile birlikte Turkuazoo’nun benzersiz atmosferinde 10 bini aşkın deniz canlısı ile tanışmanın keyfini çıkarıyor.

Öğretmenlerimizin Turkuazoo’nun rengârenk dünyasında bulunan canlıları keşfetmek için öğretmen kimliklerini giriş yetkililerine göstermeleri yeterli olacak.

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz