Yaratıcı Minikler 23 Nisan’da Zorlu’da Buluşacak

0
Zorlu Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çok keyifli bir çocuk etkiniğine ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılan çocuklar günlük hayatta sıklıkla karşılaştıkları makinaların temel çalışma prensiplerini eğlenerek öğrenecek.Ücretsiz, anne çocuk etkinlikleri, 23 Nisan,zorlu alışveriş merkezi,23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, ücretsiz çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,23 Nisan, 23 nisan etkinlikleri, 23 nisan gösterileri, 23 nisan kutlamaları, 23 nisan neşe doluyor insan, 23 nisan ücretsiz etkinlik, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, aile için ücretsiz etkinlik, anne çocuk etkinlikleri, Anneler ve Babalar için Ücretsiz Etkinlik, Annesinin Meleği, çocuk şenliği, Çocuklar için eğlenceli eğitim programları, Giriş ücretsizdir, istanbul çocuk etkinlikleri, tüm çocuklar davetlidir, Tüm etkinlikler ücretsizdir., ucretsiz, ücretsiz çocuk aktiviteleri, Ücretsiz Çocuk Atölyeleri, Ücretsiz çocuk etkinliği, Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri, Ücretsiz Eğitim & Etkinlik, Ücretsiz Etkinlik, ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor

Zorlu Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında çok keyifli bir çocuk etkiniğine ev sahipliği yapacak. Etkinliğe katılan çocuklar günlük hayatta sıklıkla karşılaştıkları makinaların temel çalışma prensiplerini eğlenerek öğrenecek.

 

Zorlu, 23 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında, minik misafirlerini eğlenirken öğrenecekleri farklı aktiviteleri barındıran keyifli bir etkinliğe davet ediyor. Etkinlik alanında eğitmenler tarafından karşılanacak olan minik misafirler, burada özel olarak hazırlanmış çarkları deney masalarına yerleştirerek makinaların temel çalışma prensipleri konusunda bilgi

edinirken keyifli bir gün geçirecekler. Etkinliğe katılan tüm çocuklar çark şeklinde hazırlanacak olan greenbox’da seçecekleri bir konsept üzerinden resim çektirecek bu eğlenceli günün hatırası olarak sertifika ve fotoğrafları kendilerine hediye edilecektir.

 

İnteraktif oyunlar, sergi, yarışma 23 Nisan’da Zorlu’da

Minik misafirlerimiz yaratıcılıklarını geliştirecek atölyelerin yanı sıra ipadler aracılığıyla interaktif bir şekilde dijital platformda oyunlar oynayacak; çarklarların çalışma mekanizmalarını deneyimleyebilecekleri mini bir sergiyi ziyaret edebilecek; 3D printer’da minik çarkların nasıl üretildiğini gözlemleyecek ve çeşitli yarışmalarla hem yaratıcılıklarını ortaya çıkaracaklar.

 

Ücretsiz olan etkinlikler, Cuma ve Cumartesi günleri 12:00-20:00, diğer günler 12.00-19.00 saatleri arasında Metro Katı’nda gerçekleşecektir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz