Yarıyıl tatilinde çocuklar için en eğlenceli etkinlikler Kanyon’da!

0
Yarıyıl tatilinde çocuklar için en eğlenceli etkinlikler Kanyon’da! yarıyıl çocuk etkinliği yarıyıl çocuk etkinlikleri 2020 yarıyıl çocuk aktivite önerileri yarıyıl çocuk atölyeleri yarıyıl çocuk eğitim programları yarıyıl çocuk etkinlikleri 2020 sömestr 2020 sömestr da aktiviteler çocuklara sömestr etkinlikleri 2020 Sömestr Atölyesi ücretsiz sömestr etkinlikleri sömestr tatili için öneriler Sömestr Etkinliği sömestrde ne yapsak ü

Kanyon AVM, yarıyıl tatilinde çocuklara yine renkli etkinlik seçenekleri sunuyor. Yarıyıl tatili boyunca Kanyon’a gelen çocuklar, Fuat Ergin ile Rap Atölyesi’ne katılarak şarkı sözü yazmayı ve bu şarkı sözlerini rap şarkılara dönüştürmeyi öğrenirken, SWEATERS uygulaması iş birliğinde gerçekleşecek atölyelere katılarak spor yapma imkanı bulacaklar. Çocuklara hem müzik hem spor alanında farklı seçenekler sunan atölyeler, 19 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında Kanyon’da gerçekleşecek.

Kanyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da çocukların dört gözle beklediği yarıyıl tatili heyecanına ortak oluyor. 19 Ocak- 03 Şubat tarihleri arasında yarıyıl tatilini İstanbul’da geçirecek tüm çocuklara hem müzik hem spor alanında renkli atölye programları sunuyor.

Müzikle ilgilenen çocuklar, hafta içi her gün gerçekleşecek olan “Fuat Ergin ile Rap Atölyesi’ne katılarak, 90’lı yılların ortalarında çocuklar ve gençlerle rap çalışmaya Berlin’de başlayan ve bu çalışmalarını 2007 yılında Türkiye’ye taşıyan, sevilen rap sanatçısı Fuat Ergin ile birlikte bir konu üzerinden şarkı sözü yazmayı ve bu sözleri bir rap şarkısına dönüştürmeyi öğrenecekler ve kendi rap şarkılarını ortaya çıkaracaklar.

Spora ilgi duyan çocuklar ise daha sağlıklı ve mutlu insanlar olmak için birbirini harekete geçiren, destekleyen ve motive eden insanların buluşma platformu SWEATERS uygulaması iş birliğinde, 19, 20 ve 26, 27 Ocak ile 2,3 Şubat tarihlerinde, gerçekleşecek “SWEATERS ile Kids Gym” atölyelerine katılarak spor yapma imkanı bulacaklar.

Etkinlik: Fuat Ergin ile Rap Atölyesi

Tarih: 21-25 Ocak arası ve

28 Ocak -1 Şubat tarihleri arası her gün (Hafta içi)

Yer:Kanyon Etkinlik Alanı

Saat: 15.00- 17.00

Yaş Aralığı: 7 yaş ve üzeri

Kapasite: 20 Kişi

Etkinlikler ücretsizdir.

Rezervasyon yapılması rica olunur.

0212 317 53 30

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz