Yarıyıl tatilinde eğlenceli aktiviteler, Migros Aile Kulüpleri’nde!

Yarıyıl tatilindeki çocuklar içinde birçok farklı atölye imkanı sunan Migros Aile Kulüpleri, minik katılımcılarını da bekliyor.

0
Yarıyıl tatilinde eğlenceli aktiviteler, Migros Aile Kulüpleri’nde!

Migros Aile Kulüpleri Yarıyıl Tatilinde Çocukları Bekliyor

Migros Aile Kulüpleri, yarıyıl tatilindeki çocuklar için eğitim ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Migros Aile Kulüpleri, yarıyıl tatilinde de çocuklar için eğlenceli ve öğretici aktiviteler düzenliyor. Çocukların yaratıcı düşünme becerilerini teşvik etmek ve çevreye karşı duyarlı olmalarını sağlamak üzerine tasarlanan eğitim programlarıyla, eğlendirirken becerilerini de geliştirmeyi hedefleyen Migros Aile Kulüpleri, çocuklarla eğlenceli bir atölye çalışması gerçekleştirdi. 27 noktadaki Migros Aile Kulübüne gelen altı yüz çocuk, yetişkinlerin hazırladığı ahşap kulübeleri, eğlenceli bir ortamda bağımsız ve yaratıcı boyama teknikleriyle boyayarak belediyelerin belirlediği noktalara yerleştirdiler.

Yarıyıl tatili boyunca İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Adana, Mersin, Antalya, Manisa, Edirne, Balıkesir, Denizli, Kocaeli, Gaziantep, Yalova ve Kayseri’de bulunan Migros Aile Kulüpleri’nde devam edecek atölyeleri kaçırmamak için acele edin! 

İstanbul’da Yarıyıl Tatili Boyunca Devam Edecek Çocuk Atölyeleri 

MMM Kadir Has Migros Aile Kulübü

Quiling Kitap Ayracı Yapımı Atölyesi

Mandala Boyama Atölyesi

5M Arenapark Halkalı Migros Aile Kulübü

Hamburger Yapımı Atölyesi

Mandala Boyama Atölyesi

5M Silivri Migros Aile Kulübü

Kitap Ayracı Yapım Atölyesi

Çocuklarınızın yarıyıl tatili boyunca devam edecek birbirinden eğlenceli çalışmalara katılmasını sağlamak ve her yaş grubuna yönelik onlarca farklı kurstan ücretsiz olarak faydalanmak için Migros Aile Kulüplerini ziyaret edebilir ya da 444 10 44’ü arayabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz