İsfanbul’da ilk yarıyıl tatilinde “eğlence” çocukları bekliyor

İsfanbul AVM, minik ziyaretçileri için sömestr tatilinde eğlenceli olduğu kadar öğretici etkinliklere de sahipliği yapıyor.

0
İsfanbul AVM, ilk ara tatilde minik misafirleri için hazırladığı birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerine devam ediyor.

İsfanbul AVM, ilk ara tatilde minik misafirleri için hazırladığı birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinliklerine devam ediyor. İlk olarak Alaaddin’in Sihirsiz Lambası Müzikal Tiyatro oyunu ile başlayan etkinlik dizisi, 23 Kasım Cumartesi günü rengarenk Ebru Atölyesi ile son bulacak.

İsfanbul AVM’de tatil heyecanı…

Yarıyıl tatili boyunca minik misafirlerine eğlenceli anlar yaşatmayı amaçlayan İsfanbul AVM’de etkinlik dizisi, 18 Kasım Pazartesi günü Alaaddin’in Sihirsiz Lambası Müzikal Tiyatro oyunu ve 19 Kasım Salı günü Cesur Karınca Billy ile başladı. 20 Kasım Çarşamba günü Şarlo Geliyor tiyatro oyunlarıyla devam edecek olan etkinlik dizisi, 21 Kasım Perşembe günü rengarenk Ebru Atölyesi ile çocukları bambaşka bir deneyimle buluşturacak.

Düzenlendiği etkinliklerle minik misafirlerine muhteşem bir hafta vaat eden İsfanbul’da 22 Kasım Cuma günü Kalipso’nun Kayıp Hazinesi adlı kukla gösterisi, 23 Kasım Cumartesi günü ise rengarenk Ebru Atölyesi düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu etkinliklere tüm çocuklar davetlidir.

Etkinlik Takvimi:

20 Kasım Çarşamba/  Şarlo Geliyor Tiyatro Oyunu / Saat: 14.00-16.00

21 Kasım Perşembe/ Ebru Atölyesi / Saat: 14.00-16.00 ve 18.00

22 Kasım Cuma / Kalipso’nun Kayıp Hazinesi Tiyatro Oyunu / Saat: 14.00-16.00

23 Kasım Cumartesi / Ebru Atölyesi / Saat: 14.00-16.00 ve 18.00

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz