Yaşam Akademisi ile dopdolu bir Ekim Akbatı’da sizi bekliyor

0
Yaşam Akademisi, Akbatı AVYM’deki söyleşilerine Ekim ayında da devam ediyor. Söyleşiler, çocuklar için ilkyardımdan doğal güzelliğe, yogadan bilinçaltına uzanan zengin içerikleriyle her Perşembe 14.00-16.00 arasında Akbatı etkinlik alanında gerçekleşecek.Yaşam Akademisi,Eralp Caner,Seda Sakacı ,Sade Güzellik,organik yaşam, kozmetik ,Akbatı AVYM,Öpünce Geçmeyen Uflar İçin İlkyardım Eğitimi, ilk yardım eğitimi, iş güvenliği ,yoga,yaşam tarzı vücut zihin,ruh sağlığı Deniz Karadeniz Akbatı etkinlik alanı

Yaşam Akademisi, Akbatı AVYM’deki söyleşilerine Ekim ayında da devam ediyor. Söyleşiler, çocuklar için ilkyardımdan doğal güzelliğe, yogadan bilinçaltına uzanan zengin içerikleriyle her Perşembe 14.00-16.00 arasında Akbatı etkinlik alanında gerçekleşecek.

Yaşam Akademisi’nde ekim ayının ilk konuğu, ilk yardım eğitmeni ve iş güvenliği uzmanı Deniz Karadeniz olacak. Karadeniz, 5 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da gerçekleşecek ‘Öpünce Geçmeyen Uflar İçin İlkyardım Eğitimi’ başlıklı söyleşisinde çocukların başına gelebilecek kazalarda yapılması gerekenleri dinleyicilerle paylaşacak.

Ayın ikinci söyleşisini dünya çapında tanınan tek yoga üniversitesinden diplomasını alan yoga eğitmeni Dr. Neslihan İskit verecek. İskit, 12 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da misafirlere yaşam tarzı, vücut, zihin ve ruh sağlığını yükseltmek için çözüm sunan yogayı anlatacak.

Ekim ayında Yaşam Akademisi’nin bir diğer konuğu Uzman terapist Eralp Caner olacak. Caner, 19 Ekim Perşembe günü saat 14.00’da hayatı şekillendiren duyguları ve bu duyguların etkileri üzerinde keyifli bir söyleşiye imza atacak.

Yaşam Akademisi, 26 Ekim Perşembe günü ‘Sade Güzellik’ kitabın yazarı Seda Sakacı ile devam edecek. Sakacı saat 14.00’da misafirlerle organik yaşam, kozmetik ve doğal güzelliğin sırlarını paylaşacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz