Zorlu PSM, 23 Nisan’da tüm öğrencileri dijital dünyaya davet ediyor

0
Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde ücretsiz düzenlenecek 'Digital Devrim' atölyelerine tüm çocuklar davetli!

Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde ücretsiz düzenlenecek ‘Digital Devrim’ atölyelerine tüm çocuklar davetli!

Yaratıcılığın sınırlarını zorlayan sanatçıların ilham veren çalışmalarına ev sahipliği yapan Zorlu Performans Sanatları Merkezi’ndeki “Digital Revolution” sergisi, 23 Nisan’da tüm öğrencilere ücretsiz olacak.

Gerçeklik kavramını yeniden belirleyen ve deneyim odaklı kurgusu ile farklı sanat dallarını bir araya getiren Digital Revolution sergisi, 23 Nisan’da hayallerine dokunmak isteyen tüm çocuklara  kapılarını açıyor. Dünyaca ünlü sanatçılar, film yapımcıları, tasarımcılar, müzisyenler ve oyun üreticilerinin harika işlerini görme ve anlama fırsatı yakalayacak çocuklar, ayrıca Söz Danışmanlık’ın düzenlediği ücretsiz atölyeler ile de dijital dünyada keyifli bir yolculuğa çıkacak.

Elektronik Atıklar Geleceğin Mucitleri ile Canlanıyor

Atölye çalışmalarıyla çocuklar hayal dünyalarında bir geziye çıkacaklar. Bu gezide çocuklar, dijital dünyanın uzmanları gibi rol oynayacak ve hayallerindeki düşünceleri uygulamaya çalışacak. Hayatı daha sağlıklı, neşeli, pozitif kılmak için elektronik atıklar ve yardımcı tasarım malzemeleriyle makine, araç, obje ya da fikir tasarlayan çocuklar kendi gelecekleri için hayal güçlerini kullanacak.

Çocuk atölyelerine önerilen katılım yaşı 8-9’dur.

Elektronik Atıklar Geleceğin Mucitleri ile Canlanıyor

Yer: Zorlu PSM, SkyLounge

Tarih: 23 Nisan Cumartesi

Saat: 13.30-15.30 / 16.00-18.00

Ücretsiz gerçekleşecek bu etkinliğe http://dijitaldevrim.zorlupsm.com/atolyeler adresinden  ya da 0216 414 26 30”u arayarak kayıt olunabilir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz