Akbatı’dan Hello Kitty ile eğlenceli yarı yıl molası

0

Akbatı’dan Hello Kitty ile eğlenceli yarı yıl molası

Akbatı AVYM, 2014-2015 öğretim yılının sömestir tatilinde çocuklara birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikler sunuyor. Dünyaca ünlü Hello Kitty, Türkiye’de ilk kez sömestir tatili kapsamında Akbatı’da çocuklarla buluşacak.

Akbatı'dan Hello Kitty ile eğlenceli yarı yıl molası

Oyuncakları, kıyafetleri, müzikleri, kırtasiye malzemeleriyle her yaştan çocuğun sevgisini kazanan Hello Kitty, 24 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında Akbatı’da çocuklarla olacak. Zemin kat havuz önünde kurulacak özel bir alanda gerçekleştirilecek olan Hello Kitty etkinliğinde çocuklar, özel olarak üretilen Hello Kitty’li makyaj masasında, Hello Kitty ürünleriyle makyaj yapmanın yanı sıra;  lisanslı Hello Kitty müzikleri eşliğinde boyama ve puzzle aktiviteleri, bilezik ve kolye yapım atölyesinde takı tasarımları yapacak ve dünyaca ünlü Hello Kitty ile fotoğraf çektirme imkanı bulacak. TV köşesinde ise Hello Kitty’nin Japonya daki Tema parkı Olam Puroland de yapılan Live Showları gösterilecek. Etkinlik süresince Akbatı AVYM’de tüm çocuklar renkli bir gün geçirecek.

 

Akbatı’da sömestir boyunca her gün farklı bir eğlence var

Akbatı AVYM’de 24 Ocak-1 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerde Hello Kitty etkinliğinin yanısıra sömestır süresince her gün 14.00-16.00 saatleri arasında özel çocuk atölyeleri de gerçekleştirilecek. Atölyelerde; 24 Ocak: “Korsan Gemisi Yapıyoruz”, 25 Ocak: “Korsan Kalesi Yapıyoruz”, 26 Ocak: “Balonlu Yarış Arabası Yapıyoruz”, 27 Ocak: “Manyetik Yarışçı Yapıyoruz”, 28 Ocak: “Dinorobot Yapımı”, 29 Ocak: “Kara Yelkenlisi Yapıyoruz”, 30 Ocak: “Yarış Arabası Boyuyoruz”, 1 Şubat: “Çorap Kukla Yapıyoruz”, 2 Şubat: “Karo Sanatı Yapıyoruz”, 3 Şubat: “Sevimli Kuklalar”, 4 Şubat: “Kar Küresi Yapıyoruz”, 5 Şubat: “Saklama Kutusu- Rus Bebekler”, 6 Şubat: “Özel Albüm Yapıyoruz”, 7 Şubat: “Şemsiye Yapıyoruz”, 8 Şubat: “Sanat Şaheseri Yapıyoruz”  etkinlikleri yer alıyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz