Anadolu Cam ve Zeytinburnu Belediyesi’nden “Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden” ücretsiz tiyatro kampanyası

0

Anadolu Cam ve Zeytinburnu Belediyesi’nden “Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden” ücretsiz tiyatro kampanyası

Anadolu Cam ve Zeytinburnu Belediyesi'nden “Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden” ücretsiz tiyatro kampanyası

Anadolu Cam Sanayii A.Ş., sürdürülebilir kalkınma için cam ambalaj kullanımı ve camın geri dönüştürülmesini destekleyen misyonu çerçevesinde ve “Cam Yeniden Cam” Projesi kapsamında“Cam Şişeler Sizden Biletiniz Bizden” tiyatro kampanyasının bu yıl ikincisini düzenliyor. Zeytinburnu Belediyesi’nin organizatörlüğünde ve Anadolu Cam’ın sponsorluğunda düzenlenecek“Yaşasın Camgöz” adlı oyun2 Mayıs-10 Haziran 2013 tarihleri arasında tiyatro severler çocuklarla buluşacak.

Kampanya ile cam geri dönüşümünün önemine ilişkin farkındalığın arttırılmasının yanı sıra çocuklara tiyatro zevkinin kazandırılması hedefleniyor.  Oyunda cam ambalajın sağlık açısından olumlu özelliklerine ve cam geri dönüşümünün önemine yönelik mesajlar veriliyor.

Kampanya kapsamında, Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’ne veya Zeytinburnu İlköğretim Okulları’nda bulunan cam şişe toplama noktalarına en az 3 cam şişe veya kavanoz getirenlere bir adet katılım belgesi verilecek. Katılım belgeleri Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nden ücretsiz olarak,  ‘Yaşasın Camgöz’ adlı çocuklara yönelik tiyatro oyununun biletleriyle değiştirebilecek.

Hediye edilen biletler sadece Zeytinburnu Kültür Sanat Merkezi’nde sahnelenecek ve bilet üzerinde belirtilen oyun ve seans için geçerli olacak. Oyun, 2, 4, 5, 9, 14, 22 Mayıs 2013 ile 10, 11, 12 Haziran 2013 tarihlerinde günde iki seans olarak düzenlenecek. Birinci seans 10.30 – 12.00, ikinci seans ise 13.00 – 14.30’da sahnelenecek.

Kampanya kapsamında 18 tiyatro gösterimiyle 10.000 çocuğa ulaşılması hedefleniyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz