Pıque Family Club’da Mad Science Etkinliği

0

Pique Aile Kulübünde “Çılgın Bilim” Etkinliği

Pique Family Club'da Çılgın Bilim Etkinliği    Aile kulübü PIQUE, eğlenceli ve öğretici etkinliklerine devam ediyor. "Mad Science" Çılgın Bilim, çocuklara yönelik uygulamalı bilim teknik programları ile PIQUE Aile Kulübüne geliyor.

Aile kulübü Pique, eğlenceli ve öğretici etkinliklerine devam ediyor. “Mad Science” Çılgın Bilim, çocuklara yönelik uygulamalı bilim teknik programları ile Pique Aile Kulübüne geliyor.

Ailelerin çocuklarla ilgili tüm ihtiyaçlarını tek mekanda ve diledikleri seçeneklerle, keyif alarak giderebildiği Pique, Ekim-Ocak ayları arasında her hafta sonu bilimi çocuklar için bir eğlenceye dönüştüren (Mad Science)Çılgın Bilimi ağırlıyor.

3-6 yaş ve 6-12 yaş gruplarını kapsayan 8’er atölye programı ile minikler bilimi dokunarak, hissederek ve deneyerek öğreniyor. Çocukların bilimsel becerilerinin gelişimine katkı sağlayan her bir program çocukların hayal gücünü ateşliyor, merak duygularını tetikliyor.

10 Ekim Cumartesi günü saat 15.00’te bilim gösterisi ile başlayacak Mad Science Programı, bilimsel becerilerin gelişimine, araştırma temelli bilim metodu, sunum desteği ve malzemelerle destek sağlıyor. Mad Science programları ile çocukların öğrenme şevkleri uygulamalı aktiviteler ile geliştiriliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz