Ankara’da Mutlu Çocuk Semineri

0

Ankara’da Mutlu Çocuk Semineri

Ankara Mutlu Çocuk Semineri
Ankara Mutlu Çocuk Semineri

Ord. Prof. Dr. M. S. Norbekov’un tüm dünyada başarılı ile uygulanan sistemi yetişkinler ve çocuklar için artık Türkiye’de de uygulanıyor. 7 – 12 yaş grubu için düzenlenen “Mutlu Çocuk Semineri” Programı için ön kayıtlar başladı.

Norbekov Sistemi’ni uygulayan her çocuk daha verimli, mutlu ve başarılı olabilir.
Olumlu duygular içinde uygulanan sade, kolay, fakat son derece etkili egzersizlerle her çocuk sağlıklı, mutlu ve başarılı olmaya başlıyor.
Norbekov Sistemi’ne ait ‘Mutlu Çocuk’ dersleri Rusya’da birçok okulda başarıyla uygulanmaktadır. Araştırmalar sonucunda Norbekov Sistemi’nin çocuk programları, çocuklara yönelik yöntemler arasında en iyisi olarak kabul edilmiştir.
Seminerde çocukların dikkat dağınıklığı yok oluyor, onlar duygularına hakim olmayı, yönetmeyi ve affetmeyi öğreniyorlar.

Çocukların motivasyonları ve strese dayanıklılıkları artıyor, hafızaları kuvvetleniyor, derslerinde ve sınavlarında başarıları artıyor. Anne-babalarını daha iyi anlıyor, daha sevecen oluyor ve sevgi sözcüklerini kullanmaya, aile büyükleriyle uyum içinde olmaya başlıyorlar.

En önemlisi, her bir çocuk mutlu ve başarılı yaşamaya yönelik bu çok yeni bilgiyi sonsuza kadar saklayabileceğini ve kullanabileceğini öğreniyor!

Egzersizler müzik eşliğinde yapılıyor, oyunlar oynanıyor ve bulmacalar çözülüyor.

Önemli: Çalışmalarda hızlı öğrenme teknikleri kullanılmakta ve tüm egzersizler müzik eşliğinde yapılmaktadır.

1. Grup: 7 – 11 yaş 
2. Grup:
 12 -14 yaş
Seminer süresi:  kesintisiz 5 gün 2.5’ar saattır veya kesintisiz 2 gün 6′şar saattir.

KAYIT: 0216 550 50 08, 0533 816 30 47

NOT: 7 yaşındaki çocuğa aileden 1 kişi (anne ya da baba) refakatçı olarak katılabilir.

29 Ocak – 2 Şubat 2013 tarihlerinde kesintisiz 5 gün yapılacak olan “Norbekov Mutlu Çocuk Semineri” 14:00-16:30 saatleri arasında “Aldino Hotel, Tunalı Hilmi Caddesi, Bülten Sokak, No : 22, 06700, Kavaklıdere, Ankara/ Türkiye” adresinde sunulacaktır.

Daha fazla ayrıntılı bilgi için lütfen http://www.norbekov.org/mutlu-cocuk-semineri.html adresini ziyaret ediniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz