Aqua Florya AVM’de Mayıs Şenliği | 2014

0

Aqua Florya AVM’de Mayıs Şenliği | 2014

İstanbul’un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Mayıs ayında misafirlerine eğlence dolu bir dünyaya davet ediyor…

Aqua Florya AVM'de Mayıs Şenliği | 2014  İstanbul'un denize sıfır konumlu ilk alışveriş merkezi Aqua Florya AVM, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Mayıs ayında misafirlerine eğlence dolu bir dünyaya davet ediyor...

Aqua Florya AVM açıldığı günden bu yana kültürel ve sosyal aktiviteleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Yeşilköy 2001 Koleji Çocuk Atölyeleri

Çocukların yeteneklerini ön plana çıkartan,  hem eğitici hem de öğretici etkinlikler sunan Aqua Florya AVM, Yeşilköy 2001 Koleji eğitmenleri eşliğinde minik misafirlerine keyifli atölye çalışmaları sunuyor. 17-18 Mayıs tarihleri arasında Food Court alanında gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar; kartondan ev boyama, takı tasarımı, drama aktivitesi ve keçe tasarımı gibi çalışmalar yaparak yaratıcılıklarını ve hayal dünyalarını geliştirecekler.

Yeşilköy 2001 Koleji “Spor Şenliği”

24-25 Mayıs tarihleri arasında Aqua Florya AVM‘nin Yeşilköy 2001 Koleji ile ortak hazırladığı “Spor Şenliği”, çocukların fiziksel, sosyal ve duygusal gelişimine yardımcı olacak. Amfi Tiyatro’da gerçekleşecek olan şenlikte yer alan bale, jimnastik ve hip-hop gösterileriyle de enerji dolu bir gün geçirecek olan çocuklar, tenis turnuvası, street ball etkinliği ile de takım olmanın mutluluğunu yaşayacak.

Chance Etkinliği

3 Mayıs-3 Haziran tarihleri arasında hafta sonları düzenlediği spor etkinlikleriyle yazı fit karşılamanızı sağlıyor. Aqua Florya AVM’nin açık hava ve eşsiz deniz manzarasına sahip Amfi Tiyatrosunda, spor eğitmenleri eşliğinde gerçekleşecek; Spining, Pilates, Hat, Yoga, Body Pump, Power Aktivity dersleriyle yaza yeni bir başlangıç yapacaksınız.

Gençlik ve Spor Bayramı Konserleri

Aqua Florya Avm, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 18-19 Mayıs tarihlerinde Amfi Tiyatro’da, O Ses Türkiye Yarışması ile ünlenen ve çok sevilen Erhan ve Grup Stanbul konserleri ile misafirlerine unutulmaz bir müzik keyfi sunuyor.

Aqua Florya AVM‘nin Mayıs ayı boyunca birbirinden farklı ve sağlıklı etkinliklerinde yerinizi almayı unutmayın…

Etkinlik Programı:

17-18 Mayıs – Food Court / Gün boyunca

·         Yeşilköy 2001 Koleji Çocuk Atölyeleri

24-25 Mayıs – Amfi Tiyatro / Gün boyunca

·         Yeşilköy 2001 Koleji “Spor Şenliği”

3 Mayıs-3 Haziran – Amfi Tiyatro / Cumartesi 11.00-13.00 – Pazar 15.00-17.00

·         Chance Spor Etkinliği

18 Mayıs – Amfi Tiyatro / Saat: 20.30

·         Erhan Konseri

19 Mayıs Pazartesi – Amfi Tiyatro / Saat: 18.00

  • Grup Stanbul Konseri

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz