Trump AVM’den çocuklara karne sürprizi | Maşa ile Koca Ayı sahne şovu

0
Çocuklara karne sevinci sürprizi Maşa ile Koca Ayı muhteşem sahne şovuyla Türkiye’de ilk kez Trump AVM’de! yarıyıl çocuk etkinlik, sömestr çocuk etkinlikleri,trump avm,maşa, koca ayı,karne hediyesi, sömestr çocuk etkinlikleri,Trump Alışveriş Merkezi,karne,yariyil,ücretsiz çocuk etkinliği

[big_title2]Maşa ile Koca Ayı muhteşem sahne şovuyla Türkiye’de ilk kez Trump AVM’de![/big_title2]

Çocuklar karne sevincini 21-29 Ocak tarihleri arasında Maşa ile Koca Ayı’nın sahne şovuyla Trump Alışveriş Merkezi’nde yaşayacak. Eğlence ve macerayka dolu muhteşem gösteri sonrasında Maşa ile Koca Ayı, çocuklarla fotoğraflar çektirecek, posterlerini hediye edecekler.

Yarıyıl tatiline giren tüm çocuklarımız, karne sevincini Maşa ile Koca Ayı’nın Trump Alışveriş Merkezi’nde Türkiye’de ilk kez gerçekleşecek olan muhteşem sahne şovuyla yaşayacaklar. Çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı, 21-29 Ocak tarihleri arasında Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya gelecek.

Eğlence, aksiyon ve macera bir arada!

Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede en eğlenceli gösterilerini çocuklar için sergileyecek olan Maşa ile Koca Ayı, çocukların karne coşkusunu birbirinden renkli sürprizlerle paylaşacak. Maşa ile Koca Ayı’yla bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca Maşa ve Koca Ayı, çocuklara posterlerini hediye edecekler.

21-29 Ocak tarihleri arasında her gün 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nin B3 katında gerçekleşecek olan Maşa ile Koca Ayı etkinlerinde tüm çocuklar birbirinden eğlenceli danslar ve oyunlarla tatilin tadını çıkaracak. Maşa adında küçük bir Rus kızı ile sirkten emekli, Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen sahne şovu tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz