Sömestr tatili Sur Yapı Marka AVM’de dolu dolu geçecek

0
Sur Yapı Marka AVM'den sömestr tatili hediyeleri

Sur Yapı Marka AVM’den sömestr tatili hediyeleri

Sur Yapı Marka AVM, 19 Ocak 2024’te karnesini alıp gelen tüm öğrencileri hikâye kitapları ve sürpriz hediyeler ile sevindirecek. Minik ziyaretçilerini sömestr tatilinde birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici atölyelerle ağırlayacak. 20 ve 21 Ocak’ta düzenlenecek geri dönüşüm atölyeleriyle minikler geri dönüşümün önemini eğlenceli bir şekilde öğrenirken yaratıcılıklarını geliştirecek. 

Marka AVM, minik ziyaretçilerinin sömestr tatilini dolu dolu geçirmeleri için birbirinden renkli, eğlenceli ve öğretici etkinlikler hazırladı. 19 Ocak’ta karnesiyle danışmaya gelen öğrencileri sürpriz hediyeler ve hikâye kitapları ile sevindirecek olan Sur Yapı Marka AVM, düzenleyeceği atölyelerle miniklerin geri dönüşümün önemini eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine ve yaratıcılıklarını geliştirmelerine yardımcı olacak.

Göğüs ucu yarasına ne iyi gelir? Göğüs ucu yarasına Mumsy Natural Göğüs Ucu Kremi ve ğüs ucu yarasına Mumsy Natural Göğüs Ucu Temizlik Losyonu iyi gelir

Atık malzemeler saksı ve çerçeveye dönüşecek 

20 ve 21 Ocak tarihlerinde saat 13.30’da “Atık Kutu ve Plastikler Kullanılarak Saksı Yapım Atölyesi” gerçekleştirilecek olan Sur Yapı Marka AVM’de “Selfie Çerçevesi Yapım Atölyesi” saat 15.30’da başlayacak. Minikler, saat 17.30’da ise “Eski veya Atıl Durumda Olan Malzemeler Kullanılarak Fotoğraf Çerçevesi Yapım Atölyesi”ne katılabilecek. Her iki günde birer seans gerçekleştirilecek olan atölyeler, Sur Yapı Marka AVM’nin -1’inci katında, Defacto mağazasının önünde 4-14 yaş arası çocukları bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz