BASF Kids’ Lab, çocukları hayatın içinden deneylerle buluşturuyor

0
Çocuklar Kids' LAB ile kimyayı eğlenerek öğreniyor. BASF’nin, çocuklara bilimi sevdirme misyonuyla hayata geçirdiği Kids’ Lab deneylere katılmaya ne dersiniz? BASF Kids’ Lab eğlenceli deneylerle İstanbul Modern'de küçük ziyaretçileriyle buluşacak. Ücretsiz etkinlik. Çocuklarımız İstanbul Modern'de BASF Kids' Lab ile kimyayı keşfedecek.çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, ücretsiz aktiviteler, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,Çocuk Oyunları,çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri

BASF’nin, çocuklara bilimi sevdirme misyonuyla hayata geçirdiği Kids’ Lab deneylere katılmaya ne dersiniz?

BASF Kids’ Lab eğlenceli deneylerle 21-24 Nisan tarih aralığında İstanbul Modern’de küçük ziyaretçileriyle buluşacak.

Eğitime büyük önem veren ve bu konuda sorumluluk sahibi bir kuruluş olmanın bilinciyle hareket eden BASF, “Kids’ Lab” ile çocuklara bilimi sevdiren sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyor. Bu kapsamda 21-24 Nisan tarih aralığında ücretsiz olarak İstanbul Modern’de çocuklarla buluşacak olan Kids’ Lab onlara eğlenceli bir deney yapma fırsatı sunacak. 10.00, 11.00, 13.00, 14.00 ve 15.00 saatlerinde, 5 ayrı seans olarak gerçekleştirilecek etkinlikte suyun arıtılması deneyi yapılacak. Bu deneyde çocuklar, önce suyu kirletip sonra çeşitli yöntemlerle arıtılması ve temiz su elde edilmesini görebilecek.

Çocuklara günlük hayattan deneyler

Hayatın içinden deneylerle 6-12 yaş gurubundaki çocuklara bilimi sevdiren Kids’ Lab Projesi kapsamında; çocukların kimyayı güvenli yollarla daha yakından tanıması; görerek, dokunarak deneyimlemesi amaçlanıyor.

Kids’ Lab’i ziyaret eden çocuklar; özel eğitmenler eşliğinde, zararsız maddelerle eğlenceli deneyler yaptıktan sonra geleceğin bilim insanı sertifikasının sahibi oluyor.

BASF aktivite günlerini “BASF.KidsLabTurkey”, “BASF.Turkiye” adlı Facebook hesaplarından takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz