Forum Kayseri’de Perdeler Açılıyor, Kuklalar Canlanıyor | 23 Nisan Haftası Özel Etkinligi

0
Forum Kayseri, minik ziyaretçilerini kuklaların renkli dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı eğlenceli bir Kukla Festivali ile Forum Kayseri’de kutlanıyor.forum kayseri,kukla gösterisi,tiyatro trio,kayseri, masal tersanesi,Kukla Festivali

Forum Kayseri’de Perdeler Açılıyor, Kuklalar Canlanıyor | 23 Nisan Haftası Özel Etkinligi

Eğlenceli Bir Kukla Festivali için Forum Kayseri’ye Davetlisiniz

Forum Kayseri, minik ziyaretçilerini kuklaların renkli dünyasında büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı eğlenceli bir Kukla Festivali ile Forum Kayseri’de kutlanıyor.

Forum Kayseri, 22 – 24 Nisan tarihlerinde minik ziyaretçilerini dolu dolu bir etkinlik programı ile eğlendirecek, 23 Nisan coşkusunu çocuklarla birlikte kutlayacak. Dünyaca ünlü kukla sanatçıları tarafından yapılacak kukla gösterilerinin yanı sıra mini söyleşilerin yapılacağı festivalde çocuklar doyasıya eğlenecek.

Forum Kayseri’de üç gün sürecek Kukla Festivali boyunca yurtdışından sanatçılar da etkinliğe renk katacak. Program kapsamında 22 Nisan günü Macaristan’ın ünlü kukla sanatçısı András Lénárt, 15.00 ve 18.00 saatleri olmak üzere toplam iki oyunda sahne alacak. 23 Nisan günü ise Çekoslovakya’dan Pavel Vangeli, 15.00 ve 18.00 saatlerinde iki ayrı oyun ile şovunu sergileyecek. Festivalin son gününde ise Bulgaristan’dan Tiyatro Trio saat 15.00’te ve Türkiye’den Sevinçer Masal Tersanesi saat 18.00’de Forum Kayseri’nin etkinlik alanında Kayserililerle buluşacak.

Forum Kayseri’de 22 – 24 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek Kukla Festivali’ne tüm Kayserililer ve tüm sanatseverler davetlidir.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz