KidzMondo’dan çocuklara yeni yıl hediyesi

0
30 Aralık’a kadar yeni yıl dileğini KidzMondo’nun içerisindeki dilek kutusuna atan en yaratıcı 3 çocuk, bir yıl boyunca KidzVIP Card’lı olacak ve bir yıl süresince KidzMondo’ya ücretsiz giriş hakkı kazanacak. ücretsiz etkinlik. Trum AVM Kidz mOndo. anne,blogcu anne, anne blog,blogcu,bloger anne,anne bebek blog,bebek gelişimi,4 aylık bebek,3 aylık bebek,6 aylık bebek,emzirme,persentil,süt yapan yiyecekler,persentil hesaplama,bebeklerde uyku eğitimi,anne ve bebek,anne bebek,bebek bakımı,bebek yapım bakım onarım,bebek blog, istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu ne yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri. Çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava ,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası. Çocuk tiyatroları istanbul anadolu yakası.

Trump Alışveriş Merkezi’nde yer alan KidzMondo’da en yaratıcı 3 dilek yeni yılda KidzVIP Card’a dönüşecek. Ayrıca KidzMondo’ya bir yıl boyunca sınırsız giriş hakkı tanıyan KidzVIP Card, KidzMondo kupası ve rozetinden oluşan yeni yıl paketi ise yılbaşına özel 289 TL.

 30 Aralık’a kadar yeni yıl dileğini KidzMondo’nun içerisindeki dilek kutusuna atan en yaratıcı 3 çocuk, bir yıl boyunca KidzVIP Card’lı olacak ve bir yıl süresince KidzMondo’ya ücretsiz giriş hakkı kazanacak. Kazananlar ise 31 Aralık’ta KidzMondo Facebook sayfasından açıklanacak.

 KidzVIP Card’la bir yıl boyunca sınırsız eğlence!

KidzMondo, eğlenirken öğrenmek isteyen çocuklar için yılbaşı paketi hazırladı. KidzMondo’ya bir yıl boyuncu sınırsız giriş hakkı tanıyan KidzVIP Card, KidzMondo kupası ve rozetinden oluşan yeni yıl paketi, yılbaşına özel 289 TL.

Çocuklarınız kendileri için özel olarak tasarlanmış kocaman bir şehirde tüm yıl boyunca hem eğlensin hem öğrensin istiyorsanız onlara KidzMondo’nun özel yılbaşı paketlerini hediye edebilirsiniz. KidzMondo yılbaşı paketlerini, KidzMondo gişelerinden satın alabilirsiniz.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz