Lego Friends ve Tipeez’den Online Öykü Yarışması

0

 

Lego Friends ve Tipeez çocuklar için ortak bir proje geliştirdi, çocukların hayal güçlerini geliştiren bir öykü yarışması tasarladı.

Tipeez online çocuk portalında Lego Friends’in gerçekleştirdiği “Öykü Yarışması”nda çocukları birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Yarışma 14 Kasım 2012 tarihine kadar devam ediyor

Tipezz çocuk platformunu ziyaret eden çocuklar, Lego Friends Heartlake şehrinin renkli ve eğlenceli dünyasında keşfe çıkacaklar. Lego Friends’deki her karakterin; Andrea, Emma, Mia, Olivia ve Stephanie’nin farklı özellikleriyle tanışacakları Tipeez dünyasında minikler keyifli vakit geçirirken hediye kazanma şansı da yakalayacaklar!

Öykü yarışmasının konusu oldukça keyifli. Emma, Stephaine, Andrea, Mia ve Olivia, Hearthlake Şehri’nde  eğlenceli bir hafta sonu geçirirken yarışmaya katılmak isteyen çocuk onların altıncı arkadaşı olarak Hearthlake Şehri’ne gidecek. Bundan sonrası ise çocukların hayal gücüne kalmış.  Lego Friends karakterleri ile vakit geçiren çocuklar; Hearthlake Şehri’nde ne yaptıklarını, nasıl vakit geçirdiklerini öyküleştirecekler.

Yarışmaya katılan öykülerden en iyi 5 tanesi, Tipeez jürisi tarafından seçilecek ve bir makalede yayımlanacak. En iyi 5 öykünün sahibinin Tipeez lakapları, Tipeez anketinde yer alacak ve Tipeez üyeleri, en beğendikleri öykünün sahibine oy verebilecek!

Tipeez ziyaretçisi çocukların oyları ile seçileceği yarışmada katılım için dereceye giren çocuklara Lego Friends ürünleri hediye edilecek.

Yarışma ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayınız.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz