Çocuklar en güzel resimlerini kendi yaptıkları çerçevelerde saklayacaklar

0
Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu çocuklar bayram neşesini tamamlayacak ‘Mutlu Bayramlar Çercevesi’ tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunlarıyla eğlenecekler..tiyatro oyunları,ücretsiz çocuk etkinlikleri,Mutlu Bayramlar Çerçevesi Atölyesi,Uçmak İstiyorum,Her Şey Elimizde’ oyunu,Trump AVM, istanbul çocuk etkinlikleri, haftasonu çocuk etkinlikleri, çocuk aktiviteleri,anne çocuk etkinlikleri

Trump AVM Çocuk Katı’nda bu hafta sonu çocuklar bayram neşesini tamamlayacak ‘Mutlu Bayramlar Çercevesi’ tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunlarıyla eğlenecekler.

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katı 2-3 Temmuz tarihlerinde birbirinden renkli etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Çocuklar bayramı renkli bir atölye ile karşılayacak, eğitmenler eşliğinde en güzel resimlerini koymak için kendi çerçevelerini tasarlayacaklar.

Tiyatro sahnesinde ise 2 Temmuz Cumartesi günü “Herşey Elimizde”, 3 Temmuz Pazar günü ise “Uçmak İstiyorum”u izleyecekler. 

Hem eğlenceli hem öğretici tiyatro oyunları sahnede…

Çocuklar 2 Temmuz Cumartesi günü saat 13:00’te başlayacak Mucit Macit’in mikroplarla savaşını anlatan ‘Her Şey Elimizde’ oyunuyla neşeli bir gün geçirecekler. 3 Temmuz Pazar günü ise ‘Uçmak İstiyorum’ adlı oyunu izleyecek.

Çocuklara Bayrama Hediyesi Trump AVM’den…

Tiyatro oyunları sonrasında ise atölyeler başlıyor. Bu haftanın konusu ise en renkli resimlerin koyulması için çerçeveler… Bayramı sabırsızlıkla bekleyen çocuklara ilk bayram hediyesi ‘‘Mutlu Bayramlar Çerçevesi Atölyesi”yle Trump AVM’den geliyor. Çocuklar kendi çerçevelerini tasarlayacak ve en sevdiklerini resimlerini bu çerçevelerde saklayabilecekler. Cumartesi ve Pazar günü 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyelere katılım ücretsiz olacak…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz