Çocuklar için birbirinden eğlenceli sömestre aktiviteleri Optimumlarda

0
Bu sömestre tatilinde Optimum AVM’ler ve Piazza AVM’ye gelen çocuklar, en eğlenceli aktivitelerle buluşuyor. Optimum,Samsun Piazza,Adana Optimum,istanbul Optimum,izmir Optimum,Angry Birds,lego,emoji,LEGO Friends, LEGO Star Wars, LEGO City ,LEGO Duplo ,mobil şeker patlatma oyunu,candy crush,çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, ücretsiz aktiviteler, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,Çocuk Oyunları,çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,2017 sömestr da aktiviteler çocuklara

Bu yıl yarıyıl tatilinde Optimum AVM’ler ve Piazza AVM’ye gelen çocuklar, en eğlenceli aktivitelerle buluşuyor. İstanbul Optimum minik ziyaretçileri için Mini Sürüş Akademisi düzenlerken, İzmir Optimum Candy Crush, Adana Optimum Emojilerle Çılgın Eğlence, Ankara Optimum Angry Birds, Samsun Piazza ise Lego etkinliğiyle minik misafirlerine unutulmaz bir yarıyıl tatili yaşatıyor.

İstanbul Optimum, 21-29 Ocak tarihleri arasında her gün 12.00’dan 19.00’a düzenleyeceği Mini Sürüş Akademisi ile minik sürücüleri direksiyon başına oturtuyor. Çocuklar sömestre tatilinde pistte sürüş keyfini tadarken ilk ehliyetlerini de Optimum Outlet Mini Sürüş Akademisi’nden alacaklar. Ehliyet almakla başlayacak etkinlikte, minikler alandaki parçalarla kendilerine bisiklet, scooter veya mini arabalar yapacak. Minik sürücüler pistte yer alan yeşil tünelden geçerken fotoğrafları çekilerek heyecanlarının ölümsüzleştirileceği etkinliğin bitiminde sürüş sertifikaları alacaklar. Unutulmaz ve heyecanlı bir deneyimin yaşanacağı Mini Sürüş Akademisi’nde çocuklar yaşıtlarıyla birlikte tatilin keyfini sürecek.

İzmir Optimum, 28 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında her gün 12.00’dan 20.00’a kadar gerçekleşecek Candy Crush eğlencesi ile şeker tadında bir tatile imza atacak. Hem çocukların hem yetişkinlerin eğlenceye doyacağı etkinlikte fenomen mobil şeker patlatma oyunu, özel oyun alanında animatörlerle birlikte oynanarak hediyeler kazandıracak. En fazla şekeri kırarak en yüksek skoru elde etmek için yarışacak minik misafirler yaşıtlarıyla sosyalleşerek doyasıya eğlencenin tadını çıkaracak.

Adana Optimum’da, 30 Ocak – 5 Şubat tarihleri arasında her gün 13.00’dan 20.00’a düzenlenecek emoji etkinliği eğlenceyi doruklara çıkaracak. Popüler emojilerin dev boyutlarda sergileneceği etkinlikte tırnak süslemeden, yüz boyamaya, oyunlardan rozetlere onlarca çeşit emojiyle keyifli atölyeler minikleri ağırlayacak.

Ankara Optimum, 20 – 29 Ocak tarihleri arasında her gün 12.00’dan 20.00’a kadar gerçekleşecek Angry Birds aktivitesiyle minik misafirlerini tüm dünyada milyonları saran fenomen oyunun kahramanları Angry Birds ile buluşturuyor. Devasa sapanlarla Angry Birds oynamak, sürpriz hediyeler kazanmak ve keyifli vakit geçirmek isteyen Ankaralı minikler oyunu 3D keyfiyle yaşamak için Optimum’u ziyaret ederek çılgın kahramanlarla buluşacak.

Samsun Piazza, 21 -29 Ocak tarihleri arasında her gün 12.00’dan 19.00’a kadar düzenlenecek etkinlik ile minik misafirler dünyanın en ünlü tasarım objelerinden olan Lego’nun 4 farklı temasıyla buluşturacak. Özel olarak tasarlanmış etkinlik sahasında çocuklar eğlenirken bambaşka bir lego dünyasında bulunmanın tadı çıkaracak. LEGO Friends, LEGO Star Wars, LEGO City ve LEGO Duplo temalarının yer alacağı etkinlikte dev heykeller sergilenecek.

Optimumlar ve Piazza da sömestre eğlencelerinin zirvede yaşanacağı tarihler arasında Optimum Club ve Piazza Club üyeleri aileler 50TL ve üzeri alışveriş yaparak danışmaya uğrayarak çocuklarına bu sürpriz atölyelerden birini karne hediyesi olarak kazandırmış olacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz