Faber-Castell “Yaratıcılık Atölyeleri” 2017’ye yepyeni programlarıyla merhaba diyor

0
Faber-Castell “Yaratıcılık Atölyeleri” 2017’ye yepyeni programlarıyla merhaba diyor. Rahmi M. Koç Müzesi,Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri,Oyuncak Müzesi,çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, ücretsiz aktiviteler, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, ücretsiz çoçuk etkinlikleri, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016,ücretsiz aktiviteler, ücretsiz çoçuk tiyatroları istanbul 2016, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu, istanbul ücretsiz etkinlikler 2016, çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava aktiviteleri,Çocuk Oyunları,çocuk tiyatroları,ücretsiz etkinlik,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu n yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,11 yaş çocuk etkinlikleri,8 yaş çocuk etkinlikleri, anne çocuk etkinliği ,cumartesi çocuk etkinlikleri,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,karne aktıvıtelerı,karne günü etkınlıklerı, ucretsiz bebek etkinlikleri,belediyesi çocuk etkinlikleri,cocuk aktiviteleri,çocuklar için etkinlikler,istanbul avrupa yakasinda somestr etkinligi,istanbul avrupa yakası çocuklar için kurs ve etkinlik,2017 sömestr da aktiviteler çocuklara

Faber-Castell’in Oyuncak Müzesi ve Rahmi M. Koç Müzesi’nde hayata geçirdiği “Yaratıcılık Atölyeleri” Ocak ayında da çocukları renkli ve yaratıcı çalışmalarla buluşturmaya devam ediyor.

Oyuncak Müzesi’nde 21 ve 28 Ocak Cumartesi günleri gerçekleştirilecek “Keçe Bebek”, “Tasarım” ve “Kukla” atölyeleri ile çocuklar, Orta Çağ döneminde bir serüvene çıkarak, mini şatolar, kuklalar, şövalye ve prensesler tasarlama şansı yakalayacak. Müze giriş ücreti 9TL-12TL arası olup atölyeler müze ziyaretçilerine ücretsiz olacak. Atölyelere 4-12 yaş arası tüm çocuklar katılabilecek.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde 21 ve 28 Ocak Cumartesi günlerinde 5-7 yaş grubu çocuklar için “Müzede Bir Tırtıl” ve “Hayallerle Dolu Küçük Evler”, 9-13 yaş grubu çocuklar için “Deniz Kabuğundan Tasarımlar” atölyeleri yapılacak. Katılım ücretinin 50TL-60TL arası olduğu atölyeler Fenerbahçe Vapuru’nda gerçekleştirilecek.

“Faber-Castell Yaratıcılık Atölyeleri”ne katılmak isteyenler müzelerde gerçekleşen çalışmaların detaylı program ve bilgilerine http://www.istanbuloyuncakmuzesi.com/etkinlikler.php ve http://www.rmk-museum.org.tr/rmk_hafta_sonu_egitim_atolyeleri.htm  adreslerinden ulaşılabiliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz