Çocuklar Trump AVM’de bu hafta sonu kendi kumbaralarını yapıyor

0

Çocuklar Trump AVM’de bu hafta sonu kendi kumbaralarını yapıyor

Çocuklar Trump AVM’de bu hafta sonu kendi kumbaralarını yapıyor    Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar kendi kumbaralarını tasarlayacaklar, eğlenceli tiyatro oyunlarıyla keyifli bir hafta sonu geçirecekler.

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar kendi kumbaralarını tasarlayacaklar, eğlenceli tiyatro oyunlarıyla keyifli bir hafta sonu geçirecekler. 

 

Trump AVM’de bu hafta sonu çocukları yine keyifli saatler bekliyor. Cumartesi ve Pazar günleri çocuklar Trump AVM Çocuk Katı’nda eğlenceli tiyatro oyunlarını izleyecek, tiyatro oyunlarının ardından gerçekleşecek yetenek atölyesinde kendi kumbaralarını tasarlayacaklar.

Tiyatro oyunlarıyla keyifli saatler

Çocuklar 15 Ağustos Cumartesi günü Alice Harikalar Diyarı’nda, 16 Ağustos Pazar günü ise Meraklı Penguenler tiyatro oyunlarını Trump Çocuk Katı sahnesinde izleyecekler.  Tiyatroların başlangıç saati 13:00…

Kendi kumbaralarını kendileri tasarlayıp, tasarruf yapmayı öğrenecekler

Keyifli tiyatro oyunlarının ardından gerçekleşecek “Seramik Kumbara Atölyesi”yle çocuklar eğitmenler eşliğinde kendi kumbaralarını tasarlayacaklar. Bu keyifli ve eğlenceli atölye ise 14:00 – 17:00 arasında düzenlenecek.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

 

 

 

 

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz