Çocuklar Trump AVM’de ‘maket hayvanlar’ yapıyor

0
Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar ‘Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi’ ile keyifli vakit geçirecekler. 25 Şubat Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’ , 26 Şubat Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler. Trump Alışveriş Merkezi,ücretsiz çocuk etkinlikleri,maket hayvan yapımı,Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi,Her Şey Elimizde,Sportmen Kral,Trump AVM,istanbul etkinlikleri,çocuk etkinlikleri,çocuk aktiviteleri,haftasonu çocuk etkinliği, haftasonu ne yapsak,haftasonu çocuk için,çocuk etkinlikleri,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası, avm etkinlikleri, Kültür Sanat Etkinlikleri, Konser Tiyatro Sergi Fuar Eğlence Festival Yarışma Gösteri, çocuk tiyatrosu, gösteri, sirk, tema park etkinlikleri,En Güncel Çocuk Etkinlikleri - Tiyatro, Gösteri, Atölye,Çocuk Atölyeleri, çeşitli etkinlikler,Çocuk etkinlik ve mekan önerileri,İstanbul'da çocuklarla gezilecek müzeler, atölye çalışmaları, açık hava ,çoçuk tiyatroları istanbul avrupa yakası, çoçuk tiyatroları istanbul anadolu yakası

Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar ‘Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi’ ile keyifli vakit geçirecekler. 25 Şubat Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’ , 26 Şubat Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz! 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu da birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu neşe içinde ‘Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi’ ile kendi oyuncaklarını yapacaklar, birbirinden güzel tiyatro oyunları izleyerek eğlenceli bir hafta sonu geçirecekler.

25 Şubat Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’, 26 Şubat Pazar günü ise ‘Sportmen Kral’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde saat 13.00’da sahnelenecek.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların neşe içinde keyifli geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar maket hayvanlar yaparken aynı zamanda hayvanlar aleminde keyifli bir keşfe çıkacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Maket Hayvanlar Yapım Atölyesi”nde, çocuklar eğlenirken öğrenecek, el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz