İstanbul Modern’de ailece sanat atölyesi

Çocukların denizcilik kültürü üzerine hayal dünyalarını geliştirecekleri “Meraklı Gemiler” atölyesinde çocuklar ebeveynleriyle birlikte “LİMAN” sergisini geziyor, gemi maketleri yapıyor...

0
İstanbul Modern “Meraklı Gemiler” atölyesi ile çocukları, anne ve babalarıyla birlikte bir sanat yolculuğuna çıkarıyor. LİMAN,İstanbul Modern,Meraklı Gemiler,çocuk atölyesi,sanat atölyesi

Meraklı Gemiler

İstanbul Modern “Meraklı Gemiler” atölyesi ile çocukları, anne ve babalarıyla birlikte bir sanat yolculuğuna çıkarıyor

İstanbul Modern, hafta sonları çocukların aileleriyle birlikte katıldıkları atölye programlarına bir yenisini daha ekledi.

LİMAN sergisine paralel olarak hazırlanan “Meraklı Gemiler“ atölyesi kıyı kenti İstanbul’un geçmişten bugüne uzanan hikayesinden esinleniyor. Atölye, bir geminin yapım aşamasından limana varışına ve bu limandan uzun yolculuklara yelken açmasına kadar olan süreci masalsı bir dille anlatıyor.

Çocukların denizcilik kültürü üzerine hayal dünyalarını geliştirecekleri “Meraklı Gemiler” atölyesinde çocuklar ebeveynleriyle birlikte “LİMAN” sergisini geziyor, gemi maketleri yapıyor, limanlar hayal ederek ve denizcilikle ilişkili oyunlar oynayarak programı tamamlıyor.

 

26 Şubat 2017, Pazar

Saat: 11.00-12.00 (4-5 yaş grubu ve aileleri için)

Saat: 15.30-16.30 (6-10 yaş grubu ve aileleri için)

Bilgi ve rezervasyon için: [email protected] veya (212) 334 7341

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz