22.Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

0

Anne, Bebek ve Çocuk Ürünleri Fuarı

Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı
Anne Bebek Çocuk Ürünleri Fuarı

 

Ben malesef bu fuara hiç katılamadım, ama arkadaşlarımdan sonradan öğrenip çok hayıflandım, oldukça uygun fiyatlara birçok ihtiyaçlarını bu fuardan sağlamışlar, bu sene kızımın doğumundan önce eksikleri tamamlamak için bu fuara gideceğim, belki oralarda bir yerde karşılaşırız. Şu an ikinci kızıma hamileliğim tam 32 haftada ve koca göbeğimle minik adımlarla gezeceğiz fuarı..

 

Fuar hakkında kısa bilgi:

21 yıldan beri, sektörün önde gelen kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen  Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı’nın yirmi ikincisi, 19-22 Ocak 2012 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul  Fuar Merkezi’nde açılıyor.

22. Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı’nda tekstilden mobilyaya, araç gereçten kozmetiğe, oyuncaktan gıdaya, Hizmet kuruluşlarından sağlık kuruluşlarına kadar pek çok sektörden firmalar ile alıcıları karşı karşıya getiren fuarımız, konunun önemi ve hassasiyeti bakımından, yazılı ve görsel basında geniş bir şekilde yer almaktadır. Ayrıca yurt içi ve yurt dışında yaptığımız tanıtım kampanyaları ile çok geniş bir pazarı sizlerle buluşturmak ve özellikle ihracat potansiyelimizi arttırmak konusunda önemli çalışmalar yapılmaktadır.

Bebek ve çocuk sağlığı konusunda yapılan paneller her yıl binlerce annenin birçok konuda bilgi sahibi olmasına, bilinçlenmesine yardımcı olmakta, sağlıklı bir gelecek için bir ışık olmaktadır.

Diğer taraftan fuar süresince, önceki yıllarda olduğu gibi bu yıl da bebek ve çocuk sağlığı konusunda paneller yapılacak, birçok konuda annelerin bilgi sahibi olmasına ve bilinçlenmesine yardımcı olunacak.

22. Anne-Bebek ve Çocuk  Fuarı ile ilgili detaylı bilgi almak için http://bebekfuari.com adresini ziyaret ediniz

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz