Çocuklar Trump AVM’de “Rüzgar Çanı” tasarlayacak ve tiyatro oyunları izleyecek

0
Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Rüzgar Çanı” tasarlayacaklar. 3 Eylül Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’, 4 Eylül Pazar günü ise ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler. Ücretsiz Etkinlikler İstanbul Çocuk Etkinlikleri Haftasonu çocuk etkinlikleri

 Trump AVM’de bu hafta sonu çocuklar katılacakları atölyede “Rüzgar Çanı” tasarlayacaklar. 3 Eylül Cumartesi günü ‘Her Şey Elimizde’, 4 Eylül Pazar günü ise ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunlarını izleyecekler.

Üstelik etkinliklerin tümü ücretsiz!

 

Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenleniyor. Çocuklar bu hafta sonu rüzgar çanı tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler.

3 Eylül Cumartesi günü ‘Her şey Elimizde’, 4 Eylül Pazar günü ise ‘Uçmak İstiyorum’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların keyifle vakit geçirmelerini ve yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Rüzgar Çanı Yapım Atölyesi”… Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, rüzgarın etkisiyle ya da üfleyerek dönebilen ve renkli olduğunda dönerken daha güzel görünen kendi rüzgar çanlarını tasarlayacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Rüzgar Çanı Atölyesi”nde çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Etkinliklerin tümüne katılım ücretsiz…

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

 

 

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz