Çocukların Kalbi Hafta Sonu Optimum Outlet’de Atacak!

0

Çocukların Kalbi Hafta Sonu Optimum Outlet’de Atacak!

Çocukların Kalbi Hafta Sonu Optimum Outlet’de Atacak!

İstanbul Optimum Outlet, okula dönüş öncesi çocukların eğlenmeye doyamayacakları bir hafta sonu programıyla yine dopdolu. 13 – 14 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek bu özel etkinlik programındaki eğitici atölye çalışmaları ve oyunlar, çocukların okula dönüş heyecanını arttıracak.

13 Eylül Cumartesi günü 14:00 – 18:30 saatleri arasında çocukların kaçırmak istemeyecekleri etkinlikler yer alıyor. TED Rönesans Koleji katkılarıyla gerçekleşecek olan ‘Kapla Sihirli Tahtalar Etkinliği’nde çocuklar, eğitici ahşap oyuncaklarla yaratıcı yapılar oluşturduktan sonra, eğlenceli animasyonların yer aldığı Eğlencebaz Show ve Dev Kabarcık Balon Show’la keyifli bir güne devam edecekler. Maskot karakterlerden oluşan Maskot Bando gösterisi ise tüm ailelerin keyifle izleyeceği, coşku dolu bir gösteri olacak.

14 Eylül Pazar günü ise çocuklar İstanbul Optimum Outlet’te yine unutulmaz bir gün geçirecek. Saat 14:00’te Jonglör Show’la başlayan etkinlikler çocukların da katılımıyla yaratıcı balon figürlerinin yapılacağı İnteraktif Balon Show‘la devam edecek. Okula Dönüş Partisi Caillou’nun vereceği konserle daha da şenlenecek. Sevimli minikler, hayranı oldukları Caillou ile dans edip şarkı söylemenin keyfini çıkaracaklar.

İstanbul Optimum Outlet, tüm çocukları eğlenceli bir okula dönüş partisine bekliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz