Dev Akvaryumda Dev Sömestr Şenliği! Sömestr tatilinde sürpriz eğlenceler İstanbul Akvaryum’da çocukları bekliyor!

0

Sömestr tatilinde sürpriz eğlenceler İstanbul Akvaryum’da çocukları bekliyor!

Dev Akvaryumda Dev Sömestr Şenliği!

Dev Akvaryumda Dev Sömestr Şenliği! Sömestr tatilinde sürpriz eğlenceler İstanbul Akvaryum’da çocukları bekliyor!

Dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, sömestr tatilinde çocukları birbirinden ilginç etkinliklerle macera dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya denizlerinden binlerce canlıya ev sahipliği yapan İstanbul Akvaryum’da, dev köpük şovu ve onlarca sürpriz etkinlik tatil boyu sürecek, çocuklar hem eğlenecek hem öğrenecek!

Sömestr yaklaşırken, tüm öğrencileri de tatil heyecanı sardı. 23 Ocak itibariyle ders kitaplarına ara verecek olan çocukları dünyanın en büyük tematik akvaryumu olan İstanbul Akvaryum’da birbirinden keyifli tatil günleri bekliyor.

Tatil için hazırlıklarını tamamlayan İstanbul Akvaryum, çocuklar için hazırladığı dev köpük şovu ile tatilde çocukların buluşma noktası olacak. Öğrenciler, sihirli köpüklerden dev baloncukların yapılacağı masal gibi bir gösteriye şahit olurken İstanbul Akvaryum’un sürpriz hediyeleri ve etkinlikleriyle de eğlenceye doyacak.

İstanbul Akvaryum’un Batı Atlantik alanında 24 ve 31 Ocak Cumartesi günleri ile 25 Ocak ve 1 Şubat Pazar günleri gerçekleşecek olan köpük şovda öğrenciler ilk dönemin yorgunluğunu üzerlerinden atacak. Akvaryumun maskotu Sharki de çocuklara sürpriz hediyeler dağıtacak. Köpük şovun yanı sıra İstanbul Akvaryum’da birbirinden eğlenceli etkinlikler de öğrencileri bekleyecek.

Karadeniz’den Pasifik’e bilgi okyanusu: İstanbul Akvaryum

Florya sahilinde yer alan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum, 22 bin metrekare büyüklüğünde ve 1.2 kilometrelik gezi parkurunda konsepti ve birbirinden farklı 16 tematik alanı ile her yaştan ziyaretçilerine eşsiz bir deneyim sunuyor. Ziyaretçilerin coğrafi rotayı takip ederek Karadeniz’den Pasifik’e uzanan eşsiz bir maceraya çıktığı İstanbul Akvaryum’da 64 adet tank içinde sualtı dünyasının binlerce sakini yakından izlenebiliyor. Ayrıca dünyanın en büyük Yağmur Ormanı gezi alanı da yine İstanbul Akvaryum’da.

*Köpük Şov Gösteri Saatleri: 13.00 – 14.15 – 15.30

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz