Eğlenceli Da Vinci Learning Atölyeleri Haziranda da devam ediyor!

0
Eğlenceli Da Vinci Learning Atölyeleri Haziran ayında da çocuklarımızı bekliyor!,Da Vİnci learning atölye, finansbank,eğlenceli deneyler,çocuk etkinlikleri,haftasonu çocuk etkinlikleri,istanbulda çocuk atölyeleri,bilim atölyesi

Eğlenceli Da Vinci Learning Atölyeleri Haziran ayında da çocuklarımızı bekliyor!

Da Vinci Learning TV, The Zone by Finansbank’da düzenlenen eğlenceli bilim gösterileri ve sürpriz aktiviterle 11, 18 ve 25 Haziran, Cumartesi günleri çocuklarımızı bekliyor. Çocukların hem eğlendiği hem öğrendiği Da Vinci Learning atölyelerinde, havada girdap, sıcak-soğuk ve ısı transferi, bernolli kuvveti, bulut oluşumu, su döngüsü ve dev köpük yapımı gibi birçok “Eğlenceli Deneyler” yapılacak.

Görünmeyen Güç; Hava ve Girdaplar

Etrafımızı saran havanın ne kadar güçlü olduğunu tahmin edebilir misiniz? Veya bir girdabı kaç farklı şekilde oluşturabilirsiniz? Çılgın Da Vinci Learning profesörlerimiz tüm bunları araştırırken hem çok ilginç şeylerle karşılaşıyorlar, hem de oldukça komik durumlara düşüyorlar.

 

Balonlar ve Köpükler                                                              

Herkesin en sevdiği oyuncaklardan biri balonlardır. Bizim içinse bazen yakıt kaynağı, bazen ise eğlenceli bir fırlatıcı… Suyun yüzey geriliminden baloncukların oluşumuna, plastik balonlardan sabun köpüklerine uzanan eğlenceli ve “sulu” bir yolculuk Da Vinci Learning gösterilerinde çocukları bekliyor.

 

Detaylı bilgi ve atölye programları için:

http://thezonemaslak.com/

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz