Emoji Çılgınlığı Zorlu Center’da

0
Hepimizin sosyal medyada ve çeşitli yazışma uygulamaları aracılığıyla duygumuzu yansıtmak için kullandığımız “Emoji”ler 24 Eylül- 9 Ekim tarihleri boyunca, Zorlu Center genelinde ziyaretçilerini bekliyor. Emoji Ol,ücretsiz etkinlik,istanbul etkinlikleri,zorlu center,çocuk etkinlikleri,haftasonu etkinlikleri,haftasonu ne yapsak,çocuk atölyeleri,emoji atölyeleri

Hepimizin sosyal medyada ve çeşitli yazışma uygulamaları aracılığıyla duygumuzu yansıtmak için kullandığımız “Emoji”ler 24 Eylül- 9 Ekim tarihleri boyunca, Zorlu Center genelinde ziyaretçilerini bekliyor.

Yazışmalarımızın eğlenceli karakterleri emojiler Zorlu Center’da hayat buluyor. 24 Eylül – 9 Ekim tarihleri arasında Zorlu’da düzenlenecek “Emoji Günleri”; sosyal medyada duygu ve düşüncelerimizi ifade ederken kullanılan emojilerle ziyaretçilerin interaktif bir ortamda bir araya gelmesini sağlayacak.

Etkinlik kapsamında misafirler, Emoji Ol alanında belirledikleri emoji ifadeleriyle kendi yüzlerinden emoji yaratarak tasarımlarını rozet olarak alabilecek, Nail Art alanında tırnaklarını emoji desenleri ile süsleyebilecek, Emoji Kafası etkinliğinde birbirinden eğlenceli emojilere seçme şansı yaklayarak bu eğlenceli anı alacakları fotoğrafla ölümzüsleştirebilecekler. Katılımcılar yaratıcılıklarını kullanarak kendi emojilerini oluşturabilecek, Zorlu Center’ın çeşitli yerlerine yerleştirilen dev emoji dekorlarıyla eğlenceli dakikalar geçirecekler.

 

Emoji etkinliğinde miniklerimiz için de sürpriz etkinlikler var.

Zorlu Center “emoji” etkinliği için minik ziyaretçilerini de unutmadı. Minik katılımcılar için oluşturulacak atölyelerde çocuklar kendi emoji maskelerini tasarlayacaklar. Etkinlik alanında minik ziyaretçilerin hem eğlenirken hem de el becerilerini geliştirebilecekleri emoji aktiviteleri yer alacak.

 

24 Eylül- 9 Ekim tarihlerinde 12.00-21.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan etkinlikler ücretsiz olacak.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz