fbpx
Ana Sayfa Çocuk Etkinlikleri Ücretsiz Etkinlikler Bugs Bunny ve arkadaşları muhteşem şahne şovları ile Trump AVM’de!

Bugs Bunny ve arkadaşları muhteşem şahne şovları ile Trump AVM’de!

0
Looney Tunes’un en sevilen karakterlerinden Bugs Bunny ve arkadaşları 24-25 Eylül tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Trump Alışveriş Merkezi,looney tunes,bugs bunny,Tazmanya Canavarı, Tweety & Sylvester,ücretsiz etkinlik,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu e yapsak

Looney Tunes’un en sevilen karakterlerinden Bugs Bunny ve arkadaşları 24-25 Eylül tarihlerinde Trump Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Birbirinden özel şovlar gerçekleştirecek olan Bugs Bunny ve arkadaşları, çocuklarla dans edip fotoğraf çektirecek.

Trump Alışveriş Merkezi, 24-25 Eylül tarihlerinde Looney Tunes’un en sevilen karakterlerinden Bugs Bunny ve arkadaşlarını çocuklarla buluşturacak. Bugs Bunny ve arkadaşları, Trump Alışveriş Merkezi’nin çocuk katında kurulacak özel sahnede birbirinden özel şovlar gerçekleştirecek.

24-25 Eylül tarihlerinde 12:00/14:00/16:00/18:00 saatlerinde gerçekleşecek olan şovda tüm çocuklar Bugs Bunny, Tazmanya Canavarı, Tweety & Sylvester gibi unutulmaz çizgi kahramanlar ile birlikte çok eğlenecek ve hafta sonunun tadını çıkaracaklar. Etkinlik tüm çocukların ücretsiz katılımına açık olacak.

Bugs Bunny ve arkadaşları ile bol bol fotoğraf çektirebilecekleri eğlenceli gösteriler, çocukların unutulmaz anıları arasında yer alacak. Ayrıca etkinliğe gelen her çocuğa katılım sertifikası da verilecek.

www.trumpalisverismerkezi.com / 0212 348 78 67

YORUM YOK

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz