Faber-Castell’den Eylül’e özel “Yaratıcılık Atölyeleri”

0
Faber-Castell’in Sabancı, Koç ve Oyuncak Müzesi’nde hayata geçirdiği “Yaratıcılık Atölyeleri” Eylül’den itibaren hafta sonları çocukları bekliyor. yaratıcılık atölyesi,faber castell,sabancı müzesi,oyuncak müzesi,rahmi koç müzesi,çocuk etkinlikleri,istanbul çocuk etkinlikleri,haftasonu ne yapsak,haftasonu çocuklu program,çocuk etkinlikleri.

Faber-Castell, Sabancı Müzesi, Rahmi Koç Müzesi ve Oyuncak Müzesi’nde gerçekleştireceği “Yaratıcılık Atölyeleri” Eylül  ayından itibaren hafta sonları çocuklarımızı renkli ve yaratıcı çalışmalarla buluşturmaya davet ediyor!

Oyuncak Müzesi’nde planlanan atölye çalışmalarında, çocukların farklı şekilden oluşan tahta oyuncakları renklendirecekleri “Tahta Oyuncak Boyama Atölyesi” ve “Dedio Yaratıcı Eller -Küçük Oyuncakçılar Ahşap Zürafalar” yer alıyor. Oyuncak müzesinde her hafta sonu gerçekleştirilecek atölyelerin katılım ücretleri 45TL olup ahşap malzemelerinin ücretleri 10TL ve 45TL arası değişiklik gösteriyor.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde 24 Eylül’de ilköğretim öğrencilerine yönelik “Sanatıma Taş Koydum” Boyama atölyesi gerçekleştirilecek. Katılım ücretinin 35TL olduğu atölyede çocuklar parmak boyama ve taş üzerine desen çizme çalışmaları gerçekleştirecek. Atölye Fenerbahçe Vapuru’nda gerçekleşecek.

Sabancı Müzesi’nde gerçekleşecek “Ben ve Çizgiler” atölyesinde çocuklar doğadaki simetri ve çizgilere odaklanan oyunlar oynayacak, çizgi çalışmaları yapacak ve kendi isimlerinin ilk harflerinden oluşan bir sayfayı süsleyecek. 18 ve 25 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek atölyelere 5-7 yaş grubu çocuklar katılabilecek.

Faber-Castell Yaratıcılık Atölyelerine katılmak isteyenler müzelerde gerçekleşen çalışmaların detaylı program ve bilgilerine www.istanbuloyuncakmuzesi.com, www.rmk-museum.org.tr, www.sakipsabancimuzesi.org/tr adreslerinden ulaşılabiliyor.

YORUM YAZ

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz