Sevilen Çizgi Film Karakterleri Palladium Ataşehir’de !

0
Palladium Ataşehir, yeni başlayan okul dönemini Boomerang TV’nin sevilen karakterleriyle kutluyor. Palladium Alışveriş Merkezi ,ücretsiz etkinlik,Bugs Bunny ve arkadaşları, Tom&Jerry, Scooby Do, çocuk etkinlikleri, okullar açılıyor,haftasonu etkinlikleri, bu haftasonu ne yapsak

Palladium Ataşehir Alışveriş Merkezi, 17-25 Eylül tarihlerinde çocuklarımıza özel birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenliyor. Yeni eğitim yılının başladığı bu günlerde çocuklarımız, Boomerang TV’nin sevilen çizgi film karakterleri ile eğlenceli dakikalar geçirecek.

 

Palladium Ataşehir, yeni başlayan okul dönemini Boomerang TV’nin sevilen karakterleriyle kutluyor.  Çocuklarımızın severek izledikleri Bugs Bunny ve arkadaşları, Tom&Jerry, Scooby Do ve birçok çizgi film karakterleriyle gün boyu doyasıya eğlenecekler. 17-25 Eylül tarihleri arasında minik ziyaretçiler bu özel karakterlerin sahne şovunda eğlenirken aynı zamanda tabletlerde oyunlar oynayacak, birbirinden keyifli dövmeler yaptıracaklar. Atölye alanlarında ise minik misafirler yaratıcılıklarını geliştirecek masa başı çalışmalar yapacaklar. Kurulacak fotoğraf köşesinde keyiflerini anılarını kalıcı kılacaklar.

Palladium okula dönüş etkinlikleri 17-25 eylül tarihleri arasında zemin katta misafirlerini bekliyor olacak.

 

Adres: Palladium Alışveriş Merkezi 1. Kat Köprü, Barbaros Mah. Halk Cad. No:8-B, Ataşehir 34746 İstanbul

Tel: +90 216 663 15 00

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz
İsminizi giriniz